فارسی| En امروز : 11 اسفند 1399

پیام تبریک مشترک امام جمعه و فرماندار محمودآباد به مناسبت آغاز دهه فجر

کد خبر : 101559 13 بهمن 1399
پ

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان محمودآباد سید داود موسوی امام جمعه و خسرو طالبی فرماندار محمودآباد طی پیام مشترکی فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و دومین بهار شکوهمند انقلاب اسلامی را تبریک گفتند. ‎

متن پیام بدین شرح است:

انقلاب اسلامی ایران، تجلی شکوه‌مند حماسه و سرافرازی ملتی است  که با فریادشان آزادیخواهی و استقلال طلبی را در گوش و جان جهانیان طنین‌ انداز کرد که الگویی جامع و کامل برای کشورهای در بند استبداد و ظلم گردیده است که توانسته ایدئولوژی استقلال طلبی و آزادیخواهی خود را در سراسر منطقه و حتی دنیا تسری بخشد.

همچنین تقارن میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) با آغاز دهه فجر انقلاب برکات معنوی این ایام را دوچندان کرده و کشورمان را سراسر شادی و شور نموده است.

پیروزی انقلاب اسلامی از بزرگترین افتخارات ملت مسلمان ایران است، این انقلاب تجلی شکوهمند حماسه‌ای است که در ۲۲ بهمن، روز پیروزی حق بر باطل و روز رهایی ملت بزرگ ایران، اسلام تولدی دوباره یافت و اندیشه معنوی و پاکی که از طریق انقلاب در قلب تاریخ رسوخ کرد.

اینجانبان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و شهدای والامقام انقلاب، فرارسیدن ایام مبارک دهه فجر را به همه فجر آفرینان و مردم همیشه در صحنه شهرستان محمودآباد تبریک و تهنیت عرض نموده و عزت و سربلندی روزافزون ایران اسلامی را از درگاه خداوند مسئلت می‌نماییم.

سید داود موسوی امام جمعه شهرستان محمودآباد

خسرو طالبی فرماندار شهرستان محمودآبادر

اشتراک گذاری