فارسی| En امروز : 24 تیر 1399

روابط عمومی فرمانداری بابلسر:

جلسه طرح ساماندهی دریا

کد خبر : 93459 24 خرداد 1399
پ

جلسه ستاد طرح ساماندهی دریای شهرستان بابلسر به ریاست اسماعیل حسن زاده فرماندار بابلسر و اعضای این ستاد در فرمانداری شهرستان بابلسر برگزار شد. ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بابلسر پنجمین جلسه ستاد ساماندهی سواحل دریای شهرستان بابلسر به ریاست اسماعیل حسن زاده فرماندار و رییس ستاد ساماندهی سواحل  و با حضور علی رجبی مدیرکل دفتر اجتماعی وفرهنگی استانداری و اعضای ستاد شهرستانی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بابلسردر این جلسه با تاکید بر بالا بردن سطح کیفیت کنترل و نظارت بر سواحل و دریا گفت :  از ظرفیت دهیاران و شوراهای مناطق ساحلی روستاهای شهرستان استفاده شود.

رییس ستاد ساماندهی سواحل شهرستان بابلسر با اشاره به بحران ایجاد شده توسط بیماری کرونا در کشور،تصریح کرد قوانین و دستورالعمل های بهداشتی در بحث مقابله و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از سوی شبکه بهداشت و درمان  اجرا و رعایت شود.

وی همچنین با بیان اهمیت عرضه مایحتاج و کنترل قیمت ها در ساحل ، بر  فعال نمودن گشت مشترک با حضور نیروی انتظامی ،شبکه بهداشت و درمان ، تعزیرات و غله شهرستان تاکید کرد.

در ادامه، هریک از روسای کمیته های نه گانه موارد مرتبط به اجرای طرح ساماندهی دریا، عملکرد و اقدامات بعمل آمده گزارش ارائه دادند.

اشتراک گذاری
پیوند ها