فارسی| En امروز : 16 آذر 1398

روابط عمومی فرمانداری بابلسر:

پیام تبریک اسماعیل حسن‌زاده فرماندار شهرستان بابلسر به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد برپایی نماز جمعه

کد خبر : 84132 5 مرداد 1398
پ

نماز جمعه به عنوان مهمترین پایگاه مذهبی و سیاسی، ثمره انقلاب شکوهمند اسلامی مردم ایران به رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) می‌باشد که نقش بسزایی در ترویج فرهنگ دینی و اسلامی در سطح جامعه را دارا است. ‎

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بابلسر اسماعیل حسن‌زاده در پیامی فرا رسیدن پنجم مرداد ماه گرامیداشت چهلمین سالگرد برپایی نماز سیاسی، عبادی جمعه را تبریک گفت.

متن پیام اسماعیل حسن‌زاده به شرح ذیل است:

نماز جمعه به عنوان مهمترین پایگاه مذهبی و سیاسی، ثمره انقلاب شکوهمند اسلامی مردم ایران به رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) می‌باشد که نقش بسزایی در ترویج فرهنگ دینی و اسلامی در سطح جامعه را دارا است.
فریضه نماز جمعه، مهمترین مصداق همدلی و وحدت در کشور محسوب می شود و پشتوانه و تکیه گاهی مستحکم برای نظام و انقلاب بشمار می رود و به عنوان نمادی از عزت، اقتدار و همبستگی میان آحاد جامعه اسلامی و مسئولان محسوب می شود.
همچنین ائمه محترم جمعه نیز نقش چشمگیری در ترویج فرهنگ اخلاق مداری در جامعه، تحکیم وحدت بین اقشار مختلف مردم و مسئولان و حمایت و همراهی مسئولان را در امر خطیر خدمت رسانی به مردم یاری می دهند.
اینجانب ضمن تبریک فرار سیدن پنجم مردادماه چهلمین سالگرد برپایی نماز سیاسی، عبادی جمعه و سالروز اقامه نخستین نماز جمعه پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به امامت مرحوم حضرت آیت الله طالقانی (ره) به ائمه محترم جمعه کشور ، ادوار گذشته شهرستان ، به ویژه حجج‌اسلام‌‌والمسلمین قلی‌پور، شریف تبار و آزادی کناری ائمه محترم جمعه بابلسر، بهنمیر و هادی‌شهر، از درگاه خداوند منان سلامتی و دوام توفیقات روزافزون را برای همه ی مسئولان و خادمان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مسئلت می نمایم.

اسماعیل حسن‌زاده
فرماندار شهرستان بابلسر

اشتراک گذاری
پیوند ها