En امروز : 24 مرداد 1401

یادداشت:

متفاوترین جشن های آغاز دهه فجر در مازندران

کد خبر : 78457 14 بهمن 1397
پ

احمد حسین زادگان در مدت کوتاه حضور خود همواره بر بهره گیری از ظرفیت های مردمی و سازمان های مردم نهاد در تمامی امور تاکید داشته است / حضور خانوادگی و فرهنگی در چهل سالگی انقلاب و پخش ملی این مراسم باشکوه، مازندران و ساری را در کانون نگاه های ملی و بین المللی قرار داد. ‎ ‎

 

سال های گذشته وقتی سالروز پیروزی انقلاب فرا می رسید همه دست به کار در می شدند تا در این جشن استقلال سهمی داشته باشند.

روزنامه های دیواری،تزییناتی که با روزنامه و کاغذهای رنگی درست می کردیم،نمایش ها وجنگ هایی که لبخند را به مردم هدیه می کردو در مدارس و مساجد اجرا می شد و....نوستالژی های دوست داشتنی هستند که در جلسات اداری برنامه ریزی نمی شد و مردم بدان معنا و مفهوم می بخشیدند.

رویکرد مردمی جشن های سالگرد پیروزی انقلاب در سالیان اخیر دستخوش برخی آسیب ها شد و بیشتر از آن که در کانون های مردمی رقم بخورد در پشت میز مسئولان طراحی و مدیریت شد.

هنوز هم می توان حال و هوای جشن های گذشته را به این روزها تزریق کرد و رویدادهایی را رقم زد که مردم میزبان واقعی آن هستند. استاندار مازندران در مدت کوتاه حضور خود همواره بر بهره گیری از ظرفیت های مردمی و سازمان های مردم نهاد در تمامی امور تاکید داشته است.

حرکت مشعل انقلاب در شهرهای مازندران ،کاشت هزاران اصله نهال با حضور مردم و برپایی جشن های باشکوه ،از جمله برنامه های استاندار مازندران برای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است که اساس و پایه تحقق مطلوب آن مردم به شمار می آیند. بزرگداشت ۱۲ بهمن ماه و آغاز جشن های دهه فجر با اجتماع بزرگ مردم مرکز استان و پیاده روی خانوادگی همراه شد که نسبت به سالهای گذشته که در سالن های همایش برپا می شد،یک اتفاق ارزنده و امید بخش محسوب می شود.

حضور خانوادگی و فرهنگی در چهل سالگی انقلاب و پخش ملی این مراسم باشکوه، مازندران و ساری را در کانون نگاه های ملی و بین المللی قرار داد.

عباس مهدوی

 

اشتراک گذاری