En امروز : 19 بهمن 1401

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندارمازندران:

ایثار و از خودگذشتگی کادر درمان در مدیریت کرونا ماندگار خواهد شد

کد خبر : 117792 10 آذر 1401فرهنگی
پ

روح الله سلگی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: ایثار و از خودگذشتگی و رشادت کادر درمان درمدیریت بیماری کرونا در حافظه تاریخی ایران اسلامی ماندگار خواهد شد. ‎

روح الله سلگی، درآیین گرامیداشت روز پرستار درجمع پرستاران بیمارستان شمال آمل افزود: همه ما مدیون کادر درمان و بالاخص پرستاران هستیم و کووید ۱۹ نیز عاملی شد تا زحمات این قشر بیش از پیش بر مردم روشن شود.

وی با بیان اینکه مسوولان هم مدیون تلاش شبانه روزی و مجاهدانه پرستاران هستند، اضافه کرد: کاهش دغدغه های پرستاران وکادر درمانی مورد توجه جدی مسوولان است تا بتوانند به خوبی امور را مدیریت کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندارمازندران با اشاره به اینکه ، جان‌نثاری و تلاش کادر درمان در زمان اوج بیماری کرونا همانند ایستادگی رزمندگان در دفاع مقدس بوده است، گفت: اوایل جنگ بسیاری از نیروهای مردمی بدون شناخت از جنگ و دشمن به جبهه می رفتند و تنها می دانستند که باید از کشور در برابر یک دشمن خطرناک دفاع کنند.

سلگی ادامه داد، کادر درمان در روزهای اوج کروناویروس با خلوص نیت و همه توان در برابر این ویروس ناشناخته ایستادگی کردند از این رو تلاش های بی دریغ شان برای مردم ارزشمند است.

وی با اشاره به اینکه درشرایط فعلی جامعه ایرانی که کشور با بحران جدیدی از تهاجم دشمنان برعلیه ملت مواجه شده است، نقش همگان برای خنثی سازی و پیچیدن نسخه توطئه های شوم آنها ضروری است، افزود: همه هجمه دشمنان انقلاب اسلامی، تغییردادن ذائقه نسل جوان وانقلابی جامعه ایران با بهره گیری از امپراطوری رسانه ای دروغ برای عاری کردن ذهن جوانان از ارزش ها و معنویت است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندارمازندران با اشاره به اینکه نسخه دموکراسی که برخی سلطنت طلب ها با پشتیبانی استکبار علیه جوانان ما تجویز می کنند، شفا بخش نیست، تصریح کرد، این جوانان روی چشم نظام وکشور قرار دارند و اعتراض ها درچارچوب قانون و رفع مشکلات امرعادی است که هرفرد وگروهی می تواند آن را از مسئولان کشور مطالبه کند.

   در این مراسم که با همت گروه تولیدی صنعتی فذا آمل درسالن همایش های بیمارستان شمال آمل برگزار گردید، از کادر درمانی وپرستاران این بیمارستان تجلیل شد.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری