En امروز : 6 خرداد 1401

بازدید معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران از بازار ساری و کارخانه غنچه/ فرمانداران ۲۴ ساعته پای کار باشند

کد خبر : 112203 22 اردیبهشت 1401فرهنگی
پ

روح الله سلگی در حاشیه بازدیدهای امروز با اشاره به این که بر مسائل بازار کاملا نظارت می کنیم، گفت: فرمانداران در این راستا بصورت ۲۴ ساعته پای کار باشند. ‎

روح الله سلگی، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران از فروشگاه های سطح استان در راستای مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها بازدید کرد.

روح اله سلگی در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: امروز به همراه سازمان جهاد کشاورزی و تعزیرات حکومتی، بمنظور نظارت بر روند عرضه و قیمت کالاها، از بازار شهرستان ساری بازدید کردیم.

وی افزود: در برخی موارد که قیمت کالاها درج نشده بود، برخورد و جریمه های قانونی اعمال شد.

سلگی ادامه داد: مشاهده کردیم در نظام توزیع اشکالاتی وجود دارد که تذکراتی داده شد و تمهیداتی در نظر گرفته شد تا سیستم توزیع بویژه در خصوص کالاهای خوراکی مانند گوشت، روغن و ماکارونی به اندازه و مطلوب باشد.

وی افزود: برای توزیع گوشت و مرغ منجمد مقرر شد تا این مواد بصورت سیار در سطح شهر بفروش برسد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: به فرمانداران اعلام کردیم برای مدیریت و کنترل وضع بازار بصورت ۲۴ساعته آمادگی کامل داشته باشند.

وی اضافه کرد: جلساتی با دستگاه‌های اقتصادی و نظارتی و امنیتی را همه روزه در استان و در سطح شهرستانها داریم و این یک جراحی اقتصادی بمنظور ستاندن حق مردم از سوداگران است.

روح اله سلگی همچنین در بازدید از کارخانه غنچه با بیان اینکه در روز اول اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها شاهد مشکلاتی در توزیع برخی اقلام اساسی از قبیل روغن، شکر و ماکارونی در فروشگاه های سطح شهر بودیم، اظهار کرد: با هماهنگی های انجام شده با دستگاه های مسئول و کارخانجات تولیدی و ساماندهی نظام توزیع و حمل و نقل کالا ظرف چند روز آینده در تمام فروشگاه های استان این محصولات توزیع خواهد شد.

رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران در ادامه با بیان اینکه برای تامین مرغ استان و تهران کشتارگاه ها و مرغداری های مازندران امشب فعال خواهند بود و مرغ به تهران و استان ارسال خواهد شد گفت: با تمهیدات انجام شده مشکلی در تولید مرغ نداریم و آمادگی وجود دارد در صورت مازاد تولید گوشت مرغ توسط شرکت پشتیبانی امور دام از مرغداران خریداری شود.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری