امروز : 3 خرداد 1401

روابط عمومی فرمانداری بابلسر:

جلسه ستاد تنظیم بازار

کد خبر : 112150 21 اردیبهشت 1401
پ

جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان بابلسر به ریاست مهندس قلی پور باقری فرماندار شهرستان بابلسر و باحضور اعضای این ستاد برگزارشد. ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بابلسر  ؛ مهندس قلی پور باقری فرماندار شهرستان بابلسر در جلسه ستاد تنظیم بازار این شهرستان که با محوریت بررسی وضعیت بازار و برنامه ریزی برای تامین و توزیع اقلام اساسی و اتخاذ تدابیر لازم در راستای کنترل بازار در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، بر نظارت دقیق بر بازار و ممانعت از افزایش غیرقانونی و بی‌ضابطه قیمت‌ها و همچنین تامین کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم تاکید کرد.

قلی باقری اظهار داشت: موضوع بازار بسیار اهمیت دارد و باید به صورت روزانه رصد شود و نباید از کنترل و نظارت بر آن غافل شویم.

فرماندار شهرستان بابلسر با اشاره به اهمیت پخت نان باکیفیت و ضرورت رعایت بهداشت نانواییهاگفت: با تشکیل تیمهای بازرسی بر نانواییهای سطح شهر نظارت ویژه شود.

وی همچنین گفت :در روستا شوراها و دهیاریها در حوزه مربوطه، بر نانواییها نظارت داشته باشند و در موضوع کیفیت نان و بهداشت نانوایی از مردم نظر سنجی شود.

در این جلسه همچنین در خصوص راهکارهای مقابله با سوءاستفاده کنندگان و  جلوگیری از احتکار کالاهای اساسی توسط افراد سودجو ، تبادل نظر شد و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها