En امروز : 6 خرداد 1401

مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران:

خروج قطار باری از ریل در منطقه جوارم شهرستان سوادکوه

کد خبر : 107941 8 دی 1400
پ

مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران با حضور در محل حادثه بیان داشت: ساعت 2 بامداد امروز چهارشنبه 8 دی قطار باری که از تهران به سمت مازندران درحرکت بود در منطقه جوارم سوادکوه دچار سانحه شد که بر اثر آن 14 واگن با بار از ریل خارج شد. آقای دکتر احمدی بابیان اینکه خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در پی نداشته است، افزود: مأموران امدادی در حال بازگشایی مسیر هستند و عملیات پاک‌سازی مسیر همچنان ادامه دارد و تلاش می‌کنیم انشاءاله امروز این مسیر را بازگشایی کنیم. ایشان افزودند: علل بروز حادثه و میزان خسارت‌ها توسط کمیته سوانح راه آهن کشور پس از بررسی دقیق و کارشناسی اعلام می گردد. ‎

مدیرکل مدیریت بحران  استانداری مازندران با حضور در محل حادثه بیان داشت: ساعت 2 بامداد امروز چهارشنبه 8 دی قطار باری که از تهران به سمت مازندران درحرکت بود در منطقه جوارم سوادکوه دچار سانحه شد که بر اثر آن 14 واگن با بار از ریل خارج شد.
آقای دکتر احمدی بابیان اینکه خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در پی نداشته است، افزود: مأموران امدادی در حال بازگشایی مسیر هستند و عملیات پاک‌سازی مسیر همچنان ادامه دارد و تلاش می‌کنیم انشاءاله امروز این مسیر را بازگشایی کنیم.

ایشان افزودند: علل بروز حادثه و میزان خسارت‌ها توسط کمیته سوانح راه آهن کشور پس از بررسی دقیق و کارشناسی اعلام می گردد.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری