En امروز : 2 خرداد 1401

بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی و معاون فرماندار از روستای ترسیاب محمودآباد

9 دی 1400
پ

 

بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی و معاون فرماندار از روستای ترسیاب محمودآباد

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان محمودآباد سعید فرزانه نماینده مردم شهرستانهای نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی و جمال فاضلی معاون فرماندار محمودآباد در ادامعه برنامه ملاقات مردمی و پیگیری مشکلات روستائیان و تحقق مطالبات مردمی پیش از ظهر امروز راس هیاتی در روستای ترسیاب از توابع بخش مرکزی شهرستان محمودآباد حضور یافت.

در این دیدار که جمال فاضلی معاون عمرانی فرمانداری شهرستان محمودآباد و علیرضا اسماعیل نیا بخشدار مرکزی و مدیران ادارات برق، بنیادمسکن، جهادکشاورزی، گاز و نمایندگان ادارات آب و فاضلاب و ورزش و جوانان و ریاست شورای بخش مرکزی ولی الله فرزانه نماینده مجلس شورای اسلامی را همراهی کردند.

نصب کفپوش سالن ورزشی روستا ، تجهیز و برق دار کردن چاه های عمیق اراضی کشاورزی ، شن ریزی و تسطیح جاده های بین مزارع ، اجرای آسفالت و طرح هادی روستا ، نصب چند تیر چراغ برق در اجرای طرح هادی روستا ، تامین آب شرب روستا و مزارع کشاورزی و احداث بلوار در جاده مواصلاتی محمودآباد به آمل در محدوده ترسیاب از مهم ترین مشکلات و مطالبات مردم روستای ترسیاب بود که توسط دهیار و اعضای شورای اسلامی مطرح شد.

ولی الله فرزانه نماینده مردم شهرستانهای نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی در این دیدار ، قول مساعد جهت تامین بخشی از هزینه های کفپوش سالن ورزشی روستای ترسیاب را در رایزنی با مدیران استانی داد و تامین زیر ساخت ورزشی روستا را در راستای غنی سازی اوقات فراغت جوانان روستایی و تربیت و پرورش ورزشکاران و قهرمان پروری را یک رویکرد مهم اساسی در روستاها دانست و تصریح کرد: پیگیری لازم در این حوزه بعمل خواهد آمد.

فرزانه همچنین آسفالت بخشی از راه روستا در اجرای طرح هادی روستای ترسیاب را به اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تکلیف کرد و مقرر شد از محل مشارکت دهیاری و بنیاد مسکن و تامین قیر یارانه ای این مشکل مردم روستا مرتفع گردد و همچنین در راستای اجرای طرح بهارستان مقرر گردید اداره توزیع نیروی برق محمودآباد نیز نسبت به تامین هزینه ها و نصب تیر چراغ برق مورد درخواست اهالی روستا اقدام نماید.  

همچنین به منظور تامین آب شرب منازل و مزارع کشاورزی مقرر گردید جهت افزایش و تقویت و تامین آب شرب روستای ترسیاب دهیاری روستا یک حلقه چاه عمیق موجود در روستا را تحویل اداره آب و فاضلاب دهند تا  این اداره بتواند این چاه راه به مدار آبرسانی روستا متصل نماید و مشکل کمبود آب نیز حل شود.

فرزانه در ادامه درخواست اهالی روستا نسبت به احداث بلوار در جاده مواصلاتی محمودآباد به آمل در محدوده ترسیاب ،  اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان را تکلیف و با رایزنی مدیران استانی این اداره قول مساعد جهت تحقق این امر را به مردم روستا داد.