En امروز : 2 خرداد 1401

فرماندار محمودآباد: ۹۰ درصد محمودآبادی ها دو دوز واکسن کرونا را دریافت کرده اند

27 آذر 1400
پ

فرماندار محمودآباد:  ۹۰ درصد محمودآبادی ها دو دوز واکسن کرونا را دریافت کرده اند

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان محمودآباد؛ این جلسه صبح امروز پنجشنبه ۲۵ آذرماه و به ریاست سید محمود حسینی پور استاندار مازندران و با حضور معاون سیاسی استاندار و سایر اعضای ستاد استانی در محل استانداری مازندران برگزار شد.

خسرو طالبی فرماندار شهرستان محمودآباد به اتفاق جمال فاضلی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و اسماعیل نیا بخشدار مرکزی و رنجکش بخشدار سرخرود و سرهنگ ابراهیم نژاد و سرهنگ حسین زاده ، عباس توان رئیس شبکه بهداشت و درمان و زارعی رئیس اداره صمت شهرستان و معاونین واحد خدمات شهرداری های محمودآباد و سرخرود در این جلسه بصورت ارتباط ویدئوکنفرانسی حضور دارند.

گفتنی است در این جلسه در خصوص آخرین وضعیت رنگبندی کرونایی، آمار مبتلایان به کرونا و بستری ها و فوتی ها، لزوم تداوم اجرای طرح های کرونایی ، میزان واکسیناسیون در سطح شهرستان های استان بحث و تبادل نظر شد.

وضعیت رنگبندی کرونایی شهرستان محمودآباد در سامانه ماسک همچنان آبی است و بیش از ۹۰ درصد جمعیت شهرستان محمودآباد هر دو دوز واکسن کرونا را دریافت کرده اند و تزریق دوز سوم واکسن برای گروه‌های سنی بالای ۴۰ سال و کسانی که موعد دریافت دوز دوم آنها فرا رسیده است در مراکز تجمیعی در شهر و روستا ادامه دارد.