En امروز : 2 خرداد 1401

طالبی فرماندار نوید داد: چهره های ماندگار شهرستان محمودآباد تجلیل می شوند

11 آذر 1400
پ

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان محمودآباد: طالبی فرماندار شهرستان محمودآباد گفت: اولین آئین تجلیل از چهره های ماندگار شهرستان محمودآباد در آذر ماه سالجاری برگزار خواهد شد.

خسرو طالبی فرماندار شهرستان محمودآباد در گفتگویی اختصاصی با خبرنگاران گفت: اولین آئین تجلیل از چهره های ماندگار با هدف شناسایی و شناساندن چهره های برجسته و مفاخر شهرستان در عرصه ها و حوزه های مختلف و فراهم آوردن بستری مناسب برای برقراری ارتباط و تعامل بین مفاخر در حوزه های عمومی و زیرساختی توسعه و معرفی آشنایی مردم و بویژه جوانان با چهره های ماندگار و ایجاد انگیزه و ترغیب و الگو سازی برای جوانان درجهت ادامه راه آنان از مهم ترین اهداف برگزاری این رویداد فرهنگی می باشد.

 وی گفت: این چهره های ماندگار و مفاخر، کسانی هستند که به نوعی در اعتلای فرهنگ و تمدن ایران اسلامی و به ویژه شهرستان نقش آفرین بوده و این موضوع شامل مفاخری می شود که در زمینه های مختلف علمی، فرهنگی، مذهبی، هنری، اجتماعی، اقتصادی، ورزشی، دفاع از انقلاب و ایران اسلامی، ایثارگری و ... فعالیت داشته و منشا تاثیر، تحول، رشد، بالندگی و سرافرازی گشته اند.

 نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد گفت: بررسی و شناسایی مستمر فرهیختگان و بزرگانی که به نوعی در اعتلای فرهنگ شهرستان قدم برداشته و نقش داشته اند امری ضروری است ، چرا که این افراد به عنوان بخش مهمی از سرمایه های ملّی نقشی مهم در به ثمر رسیدن برنامه های توسعه علمی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی شهرستان و حتی استان مازندران داشته و همواره ازجایگاه ویژه ای برخوردار هستند.

 وی افزود: این مراسم در اواخر آذر ماه سالجاری و در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی و هنری غدیر برگزار خواهد شد.