En امروز : 2 خرداد 1401

معاون سیاسی فرماندار : تشدید نظارت بر فعالیت خبازی ها در محمودآباد

3 آبان 1400
پ

معاون سیاسی فرماندار :

تشدید نظارت بر فعالیت خبازی ها در محمودآباد

 

محمودآباد آنلاین : قنبرعلی داداش پور معاون سیاسی فرمانداری شهرستان محمودآباد صبح امروز راس هیاتی از 6 واحد خبازی در بخش سرخ رود بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان محمودآباد قنبرعلی داداش پور معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان محمودآباد صبح امروز دوشنبه 3 آبان به اتفاق یوسف یزدان پناه رئیس اداره غله و حجت السلام رحمت الله شعبانی مسئول دفتر بازرسی فرمانداری نماینده اداره صنعت و معدن و تجارت و شبکه بهداشت و درمان و اتحادیه خبازان از پنج واحد خبازی در روستاهای چاکسر و حاجی کلا علیا و سفلی و زنگی کلا سفلی و علیا بازدید نمودند.

معاون سیاسی فرمانداری شهرستان محمودآباد در پایان این بازدید در مصاحبه با خبرنگاران گفت: نان به عنوان قوت قالب مردم که هر روز در سفره وعده های مختلف غذایی شهروندان قرار دارد ، باید با کیفیت مناسبی به دست مردم برسد و نظارت دقیق تر و حساس تر بر فعالیت واحدهای خبازی می تواند در ارتقای کیفیت نان کمک حال باشد.

وی با اشاره به ضرورت فعالیت واحد های خبازی بر اساس جدول ابلاغی و تاریخ ها مشخص شده تعطیلی گفت: نانوایی ها باید از تعطیلی خودسرانه و بدور از هرگونه اطلاع به مراجع ذیصلاح خودداری نموده و با واحدهای متخلف برخورد جدی خواهد شد.

قنبرعلی داداش پور با اشاره به نظام تنبیه و تشویق گفت: ما همواره به دنبال توبیخ و تنبیه واحدها نیستیم و قدردان افراد پرتلاش و مسئولیت پذیر و وظیفه شناس نیز هستیم و در نظر داریم پس از نظر سنجی از شهروندان درصدد تجلیل و قدردانی از واحدهای فعال می باشیم.