En امروز : 2 خرداد 1401

معاون سیاسی فرماندار : 148 واحد خبازی در شهرستان محمودآباد فعال است

26 مهر 1400
پ

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان محمودآباد داداش پور معاون سیاسی فرماندار محمودآباد : 70 درصد جمعیت شهرستان در روستا ساکن هستند و در فصل کاشت و برداشت برنج و در شش ماهه اول سال به علت حضور جمعیت گسترده مسافران متاسفانه با کمبود آرد مواجه هستیم.

صبح امروز قنبرعلی داداش پور معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان محمودآباد راس هیاتی به همراه یوسف یزدان پناه رئیس اداره غله و رحمت الله شعبانی مسئول دفتر بازرسی فرمانداری و حمید فلاح رئیس اتحادیه خبازان و زارع نماینده بهداشت و درمان از شش واحد خبازی در روستاهای بخش سرخ رود بصورت سرزده بازدید کردند.

داداش پور در پایان این بازدید در مصاحبه با خبرنگاران گفت: این بازدید با هدف رسیدگی به مشکلات نانوایان و بررسی کیفیت پخت و نظارت بر خدمات ارائه شده از سوی نانوایی ها برگزار شد و برنامه داریم بصورت سرزده هر ماه از واحدهای خبازی فعال در سطح شهرستان بازدید کنیم.

وی گفت: شهرستان محمودآباد به عنوان اولین شهر ساحلی از مسیر پایتخت کشورمان همه ساله در ایام تعطیل میزبان مسافران زیادی از اقصی نقاط کشور می باشد و با توجه به اینکه اقتصاد قالب مردم این شهرستان کشاورزی است و در فصل کاشت و داشت و برداشت برنج شاهد حضور کارگران فصلی هستیم متاسفانه سهمیه آرد تخصیص یافته برای این شهرستان پاسخگوی نیاز شهروندان و مسافران نیست.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان محمودآباد گفت: در صدد هستیم تا با نیاز سنجی و ارزیابی عملی در خصوص میزان واقعی مصرف آرد در شهرستان سهمیه واقعی آرد با توجه به سرانه جمعیت بومی و جمعیت شناور را بررسی و تامین نمائیم.

وی افزود: 148 واحد خبازی در شهرستان محمودآباد فعال می باشد که 66 واحد در شهر و 82 واحد در روستا مشغول به فعالیت می باشند و شهروندان در صورت بروز هرگونه تخلف از سوی هر یک از این واحدها می توانند با تلفن 124 تماس گرفته و موضوع تخلف را گزارش دهند تا بلافاصله همکاران ما اقدام عملیاتی لازم را اعمال نمایند.