فارسی| En امروز : 3 آبان 1399

پیام استاندار مازندران به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش

کد خبر : 98789 26 مهر 1399فرهنگی
پ

احمد حسین زادگان، استاندار مازندران به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش پیامی صادر کرد. ‎

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، متن کامل پیام احمد حسین زادگان به شرح ذیل است :

همه ساله از ۲۶ مهر تا دوم آبان ماه بمنظور آشنایی جامعه با اهمیت و اثرات کاربردی ورزش در زندگی فردی و اجتماعی و همچنین توسعه و ترویج این مهم در خانه و خانواده، هفته تربیت بدنی و ورزش نامگذاری می شود.

ورزش بدون شک یکی از مهمترین ارکان شادابی و سلامت جسم و روح و نیز شاخص بسیار مهم اجتماعی در زندگی انسان امروز محسوب می گشود و قطعا یکی از محورهای اساسی دستیابی به توسعه پایدار جوامع مختلف بشمار می رود.

باور دارم سلامتی و نشاط عمومی عامل ایجاد فضایی صمیمی و آکنده از مهر در جامعه است و سبب بالا رفتن توان و روحیه شخص در زمینه های مختلف کاری، امور شخصی و حتی وظایف و تکالیف دینی می شود.

امید است با تعامل و هم افزایی دستگاه های مسئول و همراهی دستگاه ورزش استان، زمینه توسعه ورزش همگانی و تسریع تجهیز و بهسازی زیرساخت های ورزشی و حضور قدرتمندانه تیم های مختلف مازندران در لیگ های ورزشی فراهم آید.

اینجانب ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش به همه مردم وزش دوست مازندران، امیدوارم با یاری خداوند بزرگ بتوانیم در خلال اجرای برنامه های زیرساختی و توسعه ای در همگانی کردن ورزش، گام های بزرگی در جهت ارتقاء سلامتی آحاد جامعه برداریم.

از صمیم قلب از همت بلند و تلاش های قابل تحسین و مثمرثمر تمام ورزشکاران، مربیان، پیشکسوتان، هیات های ورزشی و مسئولان و کارکنان زحمتکش و خدوم ورزش و جوانان که نقش موثری در دستیابی به افتخارات مختلف ورزشی داشته اند، قدردانی می نمایم.

احمد حسین زادگان

استاندار مازندران

اشتراک گذاری