فارسی| En امروز : 3 آبان 1399

روابط عمومی فرمانداری شهرستان بابلسر

آیین تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی

کد خبر : 98666 21 مهر 1399
پ

آیین تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بابلسر در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزارشد. ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری،آیین تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بابلسر در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بابلسر با حضور اسماعیل حسن زاده فرماندار،سرهنگ حسینی جانشین فرمانده انتظامی استان، فرماندهان نظامی و انتظامی و مدیران دستگاهها برگزارشد.

فرماندار شهرستان بابلسر در آیین تکریم  سرهنگ حسین اسدی فرمانده انتظامی و معارفه سرهنگ زارع فرمانده جدید انتظامی شهرستان گفت: پیشرفت و توسعه همه جانبه کشور در بستر امنیت صورت می گیرد و نقش نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت بسیار مهم و حساس است.

وی با اشاره به توصیه همه مسئولان،خصوصا مقام معظم رهبری(مدظله) در خصوص امنیت تصریح کرد: تأمین امنیت، تحکیم نظم و عدالت از مهم‌ترین ارکان ثبات و سلامت نظام اجتماعی و سیاسی کشوراست.

حسن زاده با اشاره به تبدیل شدن نیروی انتظامی به یک نیروی دانش محور بعنوان یکی از مهم ترین مراحل در عرصه راهبردهای انتظامی گفت: یکی از کارهای صورت گرفته در نیروی انتظامی که تاکید مقام معظم رهبری نیز بوده، تجهیزشدن به فن آوری و دانش روز در شناخت پدیده های هنجارشکن واخلال گران نظم و امنیت و راهکار مناسب در برخورد با این پدیده ها است.

فرماندار بابلسر در پایان از حضور فعال و شبانه روزی سرهنگ اسدی و همکاران ایشان در برقراری نظم،عدالت و امنیت در شهرستان بابلسر قدردانی کرد.

طی این مراسم، سرهنگ زارع به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر معرفی و از زحمات و خدمات سرهنگ اسدی تقدیر به عمل آمد.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها