فارسی| En امروز : 7 مهر 1399

بازدید صفری، معاون استاندار از فرمانداری محمود آباد / کارکنان نمونه دولت در شهرستان محمودآباد با حضور صفری تجلیل شدند

کد خبر : 97792 22 شهریور 1399فرهنگی
پ

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری با حضور در فرمانداری و بخشداری های این شهرستان ضمن بازدید از واحدهای مختلف با همکاران وزارت کشور در این مجموعه دیدار و گفتگو کرد / در این روز همچنین با حضور رقیه صفری، کارکنان نمونه دولت در این شهرستان مورد تجلیل قرار گرفتند. ‎

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، رقیه صفری، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری با حضور در فرمانداری و بخشداری های مرکزی و سرخرود شهرستان محمودآباد از واحدهای مختلف این مجموعه بازدید کرد و در نشست صمیمی با همکاران فرمانداری محمودآباد، به مشکلات آنان گوش فرداد و راهکارهای لازم برای حل مسایل پیش روی این مجموعه را بیان کرد.

صفری همچنین در ادامه با حضور در فرمانداری شهرستان محمودآباد در نشست با فرماندار، معاونین و بخشدار محمودآباد به بحث و بررسی پیرامون مسائل همکاران و این فرمانداری پرداخت.

معاون استاندار در ادامه با حضور در آیین تکریم از کارکنان نمونه دولت در این شهرستان؛ با اهداء لوح سپاس از این عزیزان تجلیل به عمل آورد.

رقیه صفری، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری در مراسم تجلیل از کارکنان نمونه دولت در شهرستان محمودآباد با بیان این که عنصر پویایی هر دستگاه نیروی انسانی آن مجموعه است، گفت: نیروی انسانی حساس ترین سرمایه ای است که نقش کلیدی را در ارائه خدمات دارد. 

وی با اشاره به این که باید دستگاه‌ها را به سمت خلاقیت و شکوفایی استعدادهای کارکنان سوق داد تا شاهد توسعه و پیشرفت استان و خدمتگزاری صادقانه به مردم عزیز باشیم، افزود: رمز موفقیت هر سازمان، تعامل خوب با کارکنان، بخش های اجرایی و تکریم ارباب رجوع است که این با پتانسیل های موجود و بهره گیری از خرد جمعی و مشارکت کارکنان به نتیجه می رسد.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری