امروز : 17 اردیبهشت 1400

با حضور خنجری فرماندار شهرستان بهشهر، شریعتی نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی،حجت الاسلام جباری امام جمعه ،حسین‌زادگان مدیر کل ورزش و جوانان مازندران و جمعی از مسئولان شهرستان بهشهر، گلزار شهدا بهشهر همزمان با هفته دولت گلباران و گلاب افشانی شد

کد خبر : 97583 9 شهریور 1399
پ

فرماندار بهشهر اظهار کرد: مناسبت هایی همچون هفته دولت، فرصتی برای میثاق دوباره با شهداست و در دنیایی که همه تیرها به سمت ایران اسلامی نشانه رفته است تا این کشتی به گل بنشیند، استمداد از شهدا و در مسیر شهدا بودن نجات دهنده است. ‎

به گزارش روابط عمومی شهرستان بهشهر، «هادی خنجری» امروز پنجشنبه در گلباران و گلاب افشانی گلزار شهدا بهشهر همزمان با هفته دولت گفت: در کنار مزار شهدا هستیم و این ماییم که به شهدا نیازمندیم تا کمک کار ما در راه خدمت به مردم باشند.

 

فرماندار بهشهر اظهار کرد: مناسبت هایی همچون هفته دولت، فرصتی برای میثاق دوباره با شهداست و در دنیایی که همه تیرها به سمت ایران اسلامی نشانه رفته است تا این کشتی به گل بنشیند، استمداد از شهدا و در مسیر شهدا بودن نجات دهنده است.

 

وی خاطر نشان کرد: خداوند اراده کرد که نور انقلاب اسلامی روشن بماند و باید بدانیم وقت برای ما بسیار کوتاه است و اکنون در محضر کسانی هستیم که شاهد اعمال و رفتار ما هستند و در حق ما دعا می کنند و خواهند پرسید که چه کردیم.

 

خنجری گفت: تجدید عهد با شهدا و امام، عهد بستن در ادامه مسیر شهدا با استفاده از نیروی ایمان و اتکا به خداوند است و باید تلاش کنیم که نیرنگ های دشمن ما را از هم جدا نکند و با هم و در کنار هم برای اعتلای اسلام ناب محمدی نظام تلاش کنیم.

 

فرماندار بهشهر تصریح کرد: امروز دستگاه های اجرایی با تمام توان در حال تلاش هستند و همه ما در سنگر خود هستیم و مهمترین مبارزه ما، خدمت به مردم است و باید تا پای جان بایستیم و به تکلیف خود عمل کنیم.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها