فارسی| En امروز : 4 مهر 1399

روابط عمومی فرمانداری شهرستان بابلسر

پیام هفته دولت

کد خبر : 97269 3 شهریور 1399
پ

اسماعیل حسن زاده با اشاره به آغاز هفته دولت و همزمانی آن با ماه محرم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت پیامی صادر کرد. ‎

اسماعیل حسن زاده  با اشاره به آغاز هفته دولت و همزمانی آن با ماه محرم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت پیامی صادر کرد.

 

 متن پیام به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم


هفته اول شهریور ، مصادف با سالروز شهادت دو یار دیرینه امام(ره)، معلم اخلاق و انسانیت ، شهیدان رجایی و باهنر، به نام هفته دولت نامگذاری شده است.تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی یادآور ماندگاری بزرگ مردانی است که خدمتگزاری بی ادعا ؛ منش و روش آنان بود و بی شک این ویژگی می تواند سرلوحه خدمت رسانی خالصانه به مردم باشد.

 

تقارن هفته دولت درسال1399 با ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) ضمن یادآوری سیره اخلاقی و رفتاری ایشان که نشات گرفته از روح متعالی و خصلت ‌های ارزشمند بود ، ضرورت پیروی از این امام بزرگوار را به همه دولتمردان گوشزد می‌کند. نیروهای متعهد و خدوم دولت، افق های تازه ای از پیشرفت و توسعه را هدف گذاری کرده و برای تحقق اهداف با همدلی و تدبیر؛ زمینه های توسعه ، پیشرفت و سربلندی کشور را فراهم کردند و هفته دولت فرصت مناسبی برای اطلاع رسانی این دستاوردها و خدمات در زمینه های مختلف به مردم است.

 

اینجانب ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان آقااباعبدالله الحسین (ع) وگرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت بویژه شهیدان رجایی و باهنر ، از تلاش و مجاهدت دولتمردان و کارمندان خدمتگزار و متعهد قدردانی نموده موفقیت آنان را در راستای تحقق آرمانهای بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

 

اسماعیل حسن زاده

فرماندارشهرستان بابلسر

اشتراک گذاری
پیوند ها