فارسی| En امروز : 25 تیر 1399

اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان با حسین زادگان دیدار کردند؛

استاندار: نقش رسانه ها در نقد سازنده، عبور از مشکلات و تقویت امید؛ موثر است

کد خبر : 94848 10 تیر 1399فرهنگی
پ

احمد حسین زادگان در دیدار اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان، به نقش موثر رسانه ها در جامعه اشاره و خاطرنشان کرد: حمایت و تقویت خانه مطبوعات به نفع همه ی اهالی رسانه خواهد بود. ‎

به گزارش روابط عمومی استانداری، احمد حسین زادگان، استاندار مازندران در دیدار اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات مازندران که مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و روابط عمومی استانداری نیز حضور داشتند، خاطرنشان کرد: حمایت و تقویت خانه مطبوعات به نفع همه ی اهالی رسانه خواهد بود.

وی همدلی و توجه به منافع استانی و جمعی را راهبرد اصلی شکوفایی استان در بخش های مختلف دانست و گفت: آموزش اهالی رسانه باید اولویت خانه مطبوعات باشد.

مقام عالی دولت در مازندران با بیان این که نقش رسانه ها اگر به درستی ایفا شود شاهد رضایت مندی و تقویت امید در جامعه خواهیم بود، افزو: باید شرایط کنونی کشور به درستی و صادقانه برای مردم بازگو و تبیین شود.

استاندار مازندران، بیان داشت: جریانات منتقد دولت که به خوبی با شرایط کشور آشنا هستند، اگر نقدی هم دارند باید سازنده و با درک تحریم های ظالمانه باشد و رسانه ها در ارایه نقدهای سازنده و منصفانه، نقش موثری دارند.

وی تاکید کرد: مردم در شرایط دشوار اقتصادی قراردارند و نباید عده ای پشت این مشکلات سنگر بگیرند و مدعی باشند بلکه همه باید برای اعتلای نظام و در مسیر خدمت گزاری مردم تلاش کنند.

استاندار تاکید کرد: همه رسانه ها باید پای کار بیایند تا بتوان از این وضعیت عبور کرد و شرایط روانی جامعه را بهبود بخشید.

حسین زادگان با اشاره به این که اگر خطا و خلاف در هر سطحی؛ منفور باشد عملا جامعه به ارزش ها سوق خواهد یافت، اظهار داشت: رسانه ها در این فرهنگ سازی نقش مهمی ایفا می کنند.

وی یاد آور شد: استانداری مازندران به اهمیت و جایگاه رسانه ها واقف است و این حمایت را تداوم خواهد بخشید.

در آغاز این دیدار زراع، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهدوی، مدیرکل روابط عمو‌می استانداری و اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات مازندران به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری