فارسی| En امروز : 24 تیر 1399

گزارشی از حضور حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری در شهرستان گلوگاه

کد خبر : 94821 9 تیر 1399
پ

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری در محل کارخانه عظیم گستر گلوگاه واقع در ناحیه صنعتی شهدای تیله نوی گلوگاه حضور یافت و ضمن بازدید از این واحد تولیدی گفت: این کارخانه در سه فاز در حال احداث می باشد که در فاز اول تولید تلویزیون و نمایشگر های LED بوده و در فاز دوم به تولید کولر -اسپیلیت - داکت اسپیلیت - سیستم های گرمایشی و سرمایشی ،پکیج و ... خواهد پرداخت و در فاز سوم تولید لباسشویی و ظرفشویی و ... را در دستور کار خود خواهد داشت. ‎

حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران با حضور در شهرستان گلوگاه از از واحد دامداری ۱۵۰۰ راسی اصلاح نژاد دام سبک بازدید کرد و گفت: این پروژه در زمینی به مساحت حدود ۱۵ هکتار و با سرمایه گذاری حدود ۱۵ میلیارد تومان در حال فعالیت است. معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران در ادامه, از روند احداث کارخانه ۷۰۱ بردنا تولید کننده لوازم خانگی با سرمایه گذاری حدود ۳۰ میلیارد تومان و ایجاد اشتغال بیش از ۶۰ نفر در ناحیه صنعتی شهدای تیله نوی شهرستان گلوگاه بازدید نمود و فی المجلس دستورات لازم را جهت تسریع در بهره برداری از پروژه مذکور صادر نمود.

وی همچنین در محل کارخانه عظیم گستر گلوگاه واقع در ناحیه صنعتی شهدای تیله نوی گلوگاه حضور یافت و ضمن بازدید از این واحد تولیدی گفت: این کارخانه در سه فاز در حال احداث می باشد که در فاز اول تولید تلویزیون و نمایشگر های LED بوده و در فاز دوم به تولید کولر -اسپیلیت - داکت اسپیلیت - سیستم های گرمایشی و سرمایشی ،پکیج و ... خواهد پرداخت و در فاز سوم تولید لباسشویی و ظرفشویی و ... را در دستور کار خود خواهد داشت.

حسن خیریانپور تصریح کرد : فاز اول این کارخانه با پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصد در حال اجرا بوده که با ۲۲ هزار متر مربع بنا ، ۸ سوله با سرمایه گذاری حدود ۲۰۰ میلیارد تومان و با اشتغال ۳۰۰ نفر تا دهه فجر سال جاری به بهره برداری خواهد رسید .

لازم به ذکر است در ادامه روند برگزاری جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که به صورت کیلینیکال در شهرستان های استان برگزار میگردد , جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع استان در شهرستان گلوگاه و در محل کارخانه عظیم گستر گلوگاه به ریاست حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تشکیل شد.  

گالری تصاویر

اشتراک گذاری