فارسی| En امروز : 25 تیر 1399

روابط عمومی فرمانداری بابلسر:

جلسه شورای اداری شهرستان بابلسر

کد خبر : 94601 31 خرداد 1399
پ

اولین جلسه شورای اداری شهرستان بابلسر در سال 1399 به ریاست اسماعیل حسن زاده فرماندارشهرستان بابلسر و با حضور دکتر باقرزاده نماینده مردم شهرستانهای بابلسر و فریدونکنار،حجت السلام قلی پور امام جمعه بابلسر،مسئولین و مدیران دستگاههای اجرایی در مجتمع آموزشی بانک رفاه بابلسر برگزار شد. ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بابلسر،اولین جلسه شورای اداری شهرستان بابلسر در سال 1399 به ریاست اسماعیل حسن زاده فرماندارشهرستان بابلسر و با حضور دکتر باقرزاده نماینده مردم شهرستانهای بابلسر و فریدونکنار،حجت السلام قلی پور امام جمعه بابلسر،مسئولین و مدیران دستگاههای اجرایی  در مجتمع آموزشی بانک رفاه بابلسر برگزار شد.

اسماعیل حسن زاده فرماندار شهرستان بابلسر در این جلسه گفت: بزرگترین توفیق یک مسئول خدمت کردن به مردم است و حضور ما بعنوان مسئول در دستگاهها و نهادها رسیدگی به  مشکلات مردم و تلاش برای رفع آنها است.

وی اقدامات صورت گرفته توسط ادارات،نهادها و دستگاه های اجرایی شهرستان در سال گذشته را مثبت ارزیابی کرد و بر تداوم این اقدامات در سال جاری تاکید کرد.

نماینده عالی دولت در با اشاره به شعار سال از سوی مقام معظم رهبری  و دغدغه ایشان در خصوص رفع موانع تولید در کشور تاکید کرد: با برنامه ریزی دقیق  گام های موثرتری جهت تحقق شعار جهش تولید برداریم تا در حوزه های مختلف اقتصادی شاهد رشد و شکوفایی باشیم.

حسن زاده با بیان اینکه ما همچنان درگیر ویروس کرونا در سطح شهرستان هستیم تصریح کرد: بهداشت فردی و پروتکل های بهداشتی بیشتر از گذشته رعایت شود تا سلامت جامعه حفظ باشد.

فرماندار بابلسر با اشاره به برگزاری نشست  هم اندیشی وزیر اقتصاد و امور دارایی با فعالان اقتصادی مازندران گفت: برگزاری این جلسات نقش مهمی در شناسایی و رفع مشکلات تولید و اشتغال  دارد و اظهار داشت در جلسه ای که وزیر اقتصاد در بابلسر حضور داشتند مشکل پسماند این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

حسن زاده فرماندار بابلسر با اشاره به اهمیت راههای ارتباطی شهرستان گفت :تعریض محور پدافند باید با جدیت صورت گیرد تا به سرانجام برسد.

وی در پایان با بیان اینکه مشکل کم آبی یکی از مشکلات شهرستان بابلسر بوده و با توجه به اینکه منابع تامین آب ازسد شهید صالحی  صورت می گیرد،گفت : باید نظارت و پیگیری جدی برای رفع این مشکل صورت گیرد.

 

اشتراک گذاری
پیوند ها