فارسی| En امروز : 24 مرداد 1399

روابط عمومی فرمانداری بابلسر:

جلسه ساماندهی طرح دریا در فرمانداری بابلسر برگزارشد

کد خبر : 92888 29 اردیبهشت 1399
پ

فرماندار بابلسر در جلسه ستاد ساماندهی سواحل بابلسر: هیچ دستوری برای اجرای طرح ساماندهی دریا ابلاغ نشده اما باید مقدمات اجرای طرح ها را فراهم کنیم تا هر زمان اعلام شد آمادگی برای اجرا وجود داشته باشد. ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بابلسر جلسه طرح ساماندهی دریا به منظور اتخاذ تمهیدات لازم پیرامون اجرای طرح سالمسازی دریا  به ریاست اسماعیل حسن زاده فرماندار و رییس ستاد ساماندهی طرح دریا و اعضای این ستاد در سالن جلسات فرمانداری بابلسر برگزارشد.

اسماعیل حسن زاده فرماندار بابلسر در این جلسه  گفت با توجه به احتمال حضور مسافر در روز عید فطر در بابلسر، باید پیش بینی های لازم برای مراقبت از جان مسافران در سواحل صورت گیرد.

حسن زاده با تاکید بر فعالیت کلیه اعضای ستاد ساماندهی طرح دریا  گفت:  شهرداری ها مقدمات اجرای طرح را انجام دهند و دریابانی محدوده فعالیت ها را مشخص کنند و نسبت به تهیه گزارش عملکرد نیز اهتمام داشته باشند

 وی با اشاره به اینکه ناجیان غریق نقش مهمی در جلوگیری از غریق دارند تاکید کرد در انتخاب و به کارگیری ناجیان غریق باید با دقت عمل بالا و حساسیت ویژه عمل شود.

 فرماندار بابلسر گفت : با توجه به بازگشایی دانشگاهها از 17 خرداد حساسیت حفاظت از دانشجویان در خوابگاه های دانشجویی افزایش یابد.

وی  در پایان گفت در سال گذشته اقدامات خوبی در سواحل انجام شد و برخی از اعضای ستاد و ناجیان عملکرد خوبی داشتند که جای تقدیر دارد.

اشتراک گذاری
پیوند ها