فارسی| En امروز : 11 خرداد 1399

جلسه ویدئو کنفرانس روابط عمومی های استان با استاندار مازندران

استاندار مازندران:همه ما هم از نظر شرعی و هم قانونی مکلف به پاسخگویی هستیم

کد خبر : 92827 27 اردیبهشت 1399
پ

حسین زادگان در جلسه ویدئو کنفرانس با روابط عمومی های استان بیان کرد:روابط عمومی ها پل ارتباطی مدیر و مردم هستند و در بالا بردن مشارکت مردم نقش به سزایی دارند. ‎

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان میاندورود به مناسبت تجلیل از روابط عمومی های دستگاههای استان در روز روابط عمومی جلسه ویدیو کنفرانس با حضور #حسین‌زادگان استاندار مازندران برگزار شد.

استاندار مازندران در این جلسه عنوان کرد: به غیر از مسائل امنیت ملی ما هیچ چیز پنهانی با مردان نداریم به همین خاطر روابط عمومی استانداری فعال است و همه اتفاقات در استان را به آگاهی مردم می رساند.

استاندار مازندران با اشاره به جایگاه ویژه روابط عمومی در سازمانها اظهار داشت:مدیران و مردم و در بعضی مواقع حتی خود روابط عمومی ها هم جایگاه خود را درک نکرده اند .

رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی های مازندران در ادامه بیان کرد: هر مدیری که باهوش باشد و بخواهد از ظرفیت مردم در کار خود استفاده کند حتماً ارتباط مناسبی با روابط عمومی خواهد داشت .

نماینده عالی دولت در استان مازندران اظهار داشت:اگر جایگاه روابط عمومی در سازمان حفظ شود ،روابط عمومی می‌تواند مشارکت مردم را جذب کند.

استاندار مازندران با بیان اینکه همه ما هم از نظر شرعی و هم از نظر قانونی مکلف به پاسخگویی هستیم تصریح کرد: روابط عمومی باید سوالهای مردم را به مدیر منتقل کند و پاسخ مربوطه را به مردم اطلاع دهد.

حسین زادگان با بیان اینکه مدیران برای تبلیغات سازمان خود روابط عمومی های خود را فعال کنند؛ اظهار داشت : در رقابت بین تبلیغات و روابط عمومی ها باید روابط عمومی برنده باشد، چون روابط عمومی ها صرفا نگاه اقتصادی ندارند و نگاه اجتماعی و سیاسی را هم در نظر می‌گیرند.

اشتراک گذاری
پیوند ها