فارسی| En امروز : 24 مرداد 1399

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران:

شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، به تقویت خط مقاومت منجر شد / ضرورت آموزش عوامل اجرایی انتخابات

کد خبر : 89591 19 دی 1398فرهنگی
پ

حسین حسن نژاد، رئیس ستاد انتخابات مازندران در مراسم آغاز بکار دوره آموزش منطقه ای تربیت مربی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مازندران که با حضور 7 استان در مجتمع شهید بهشتی بهزیستی در فرح آباد ساری برگزار شد، گفت: شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، به تقویت خط مقاومت، تقویت جریان انقلاب، تضعیف اسراییل منجر شد و خروج سریع امریکا از منطقه را در پی دارد. ‎

به گزارش روابط عمومی استانداری، حسین حسن نژاد، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس ستاد انتخابات مازندران در مراسم آغاز بکار دوره آموزش منطقه ای تربیت مربی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مازندران که با حضور 7 استان در مجتمع شهید بهشتی بهزیستی در فرح آباد ساری برگزار شد، گفت: شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، به تقویت خط مقاومت، تقویت جریان انقلاب و تضعیف امریکا و اسراییل منجر شد و خروج سریع امریکا از منطقه را در پی دارد.

وی با اشاره به این که هرچه امریکا و هم پیمانانش در منطقه طراحی می کردند با حضور این مرد بزرگ با موانع مواجه می شد، افزود: ملت بزرگ و شهیدپرور ایران اسلامی، تعبیر مقام معظم رهبری مبنی بر این که انتقام سختی از امریکا گرفته خواهد شد را با حضور حماسی در تشییع پیکر پاک شهید حاج قاسم سلیمانی معنا کردند و با آرمان های انقلاب، امام (ره)، مقام معظم رهبری، شهدای والامقام بویژه شهدای خط مقاومت تجدید پیمان نمودند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران، عنوان کرد: موضع گیری رئیس جمهور امریکا پس از اولین سیلی فرزندان ایران اسلامی نشان داد که اقتدار ما چه اندازه است.

رئیس ستاد انتخابات مازندران در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انتخابات دوم اسفندماه، تاکید کرد: همه جهت گیری ها باید در راستای مشارکت حداکثری در انتخابات دوم اسفندماه باشد.

وی با با بیان این که 417 نفر برای کاندیداتوری در این دوره از انتخابات در مازندران ثبت نام نمودند، تصریح کرد: این رقم نسبت به رقم 350 نفری دوره پیشین؛ بالغ بر بیش از 30 درصد رشد داشته است.

رئیس ستاد انتخابات مازندران؛ شعبات اخذ رای استان در انتخابات پیش رو را 3112 شعبه اعلام کرد و افزد: 64 شعبه نسبت به دوره قبل به شعبات اخذ رای استان اضافه شده است و امکان تغییرات جزیی نیز وجود دارد.

وی در پایان؛ آموزش در حوزه اخذ رای و عوامل اجرایی را یک ضرورت خواند و خاطرنشان کرد: نقش شعب اخذ رای در حسن جریان انتخابات بسیار اساسی است و باید اهتمام مجدانه در این راستا صورت گیرد.

گفتنی است؛ آموزش منطقه ای تربیت مربی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور استان های تهران، البرز، گیلان، اردبیل، سمنان، گلستان و مازندران به میزبانی استانداری مازندران از صبح امروز در مجتمع شهید بهشتی بهزیستی فرح آباد ساری آغاز بکار کرد.  

این دوره آموزشی که اعضای ستاد انتخابات استان مازندران، موسوی، مدیرکل انتخابات و دبیر ستاد انتخابات کشور، کیانرسی، معاون مرکز توسعه فناوری اطلاعات و جهانیان، مدیرکل امنیتی وزارت کشور در آن حضور دارند، بمدت دو روز؛ نوزدهم و بیستم دی ماه در مازندران برگزار می شود. ‎     

اشتراک گذاری