فارسی| En امروز : 24 مرداد 1399

طی حکمی از سوی استاندار مازندران:

سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری منصوب شد

کد خبر : 88580 11 آذر 1398فرهنگی
پ

احمد حسین زادگان، استاندار مازندران طی حکمی؛ سعدیه سهرابی؛ معاون تشکل ها و مشارکت های مردمی دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری را با حفظ سمت به عنوان سرپرست این دفتر منصوب کرد / مراسم معارفه سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری با حضور حسین حسن نژاد، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار برگزار شد. ‎

احمد حسین زادگان، استاندار مازندران طی حکمی؛ سعدیه سهرابی؛ معاون تشکل ها و مشارکت های مردمی دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری را با حفظ سمت به عنوان سرپرست این دفتر منصوب کرد / مراسم معارفه سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری با حضور حسین حسن نژاد، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار برگزار شد.

در بخشی از این حکم آمده است:

سرکار خانم سعدیه سهرابی

معاون تشکل ها و مشارکت های مردمی دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری

سلام علیکم؛

به موجب این حکم و با حفظ پست سازمانی، به عنوان " سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی " استانداری مازندران تعیین می شوید.

امید است؛ با اتکال به خداوند متعال و رعایت کامل و دقیق قوانین و مقررات و بهره گیری از تجارب علمی و عملی خویش در ایفای وظایف محوله و خدمت به مردم موید و منصور باشید.

گفتنی است؛ در این مراسم معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار با تاکید بر تداوم ماموریت های این دفتر بویژه توسعه کمی و کیفی سمن ها و بهره گیری از مشارکت های اجتماعی، از تلاش های عیسی طوسی در زمان مسئولیت دفتر امور اجتماعی و فرهنگی با اهداء لوح سپاس، قدردانی کرد.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری