فارسی| En امروز : 25 تیر 1399

پیام تبریک استاندار مازندران به مناسبت روز مجلس

کد خبر : 88572 10 آذر 1398فرهنگی
پ

احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در مازندران با صدور پیامی؛ ضمن تبریک دهم آذرماه، روز مجلس؛ از مجلس شورای اسلامی به عنوان خانه ملت، رکن اصلی نهاد قانون‌گذاری و تبلور رشد سیاسی جامعه یاد کرد. ‎

متن کامل پیام استاندار مازندران به شرح ذیل است:

مجلس شورای اسلامی خانه ملت، رکن اصلی نهاد قانون‌گذاری، تبلور رشد سیاسی جامعه و نماد آزادیخواهی و استقلال طلبی ایرانیان و باور و پافشاری آنان بر حاکمیت قانون و بهره گیری از خرد جمعی در پیشبرد امور مملکتی است.

مجلس در نظام جمهوری اسلامی ایران از اهمیت ویژه و والایی برخوردار بوده و محور بسیاری از تصمیم گیری ها، قانونگذاری ها و برنامه ریزی ها و مایه حضور و مشارکت واقعی مردم در تصمیم گیری ها و مظهر حکومت مردم سالاری دینی است و تاکید بر نقش این نهاد و جایگاه آن در کلام و بیان امام راحل و مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) نشانگر اهمیت این قوه در نظام جمهوری اسلامی است.

اینجانب فرارسیدن دهم آذرماه، روز مجلس که به مناسبت شهادت آیت الله سیدحسن مدرس که در راه صیانت از حق مردم جان خود را نثار کرد به این روز نامگذاری شد را به تمام وکلای ملت، به ویژه نمایندگان مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی تبریک می گویم و از آستان خداوند متعال، برای همه خدمتگزاران به ملت و نظام جمهوری اسلامی، تداوم توفیق خدمت را مسالت دارم.

احمد حسین زادگان

استاندار مازندران  

اشتراک گذاری