فارسی| En امروز : 7 خرداد 1399

فرماندار شهرستان بهشهر:

صنایع تبدیلی انار در بهشهر مغفول مانده است

کد خبر : 87801 8 آبان 1398
پ

فرماندار شهرستان بهشهر با اعلام اینکه صنایع تبدیلی انار در بهشهر مغفول مانده است؛ افزود: شهرستان بهشهر از شهرستان‌های برتر تولید انار در مازندران است؛ اما از صنعت این حوزه بازمانده‌ایم. ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهشهر، " هادی خنجری" در آیین افتتاح هفتمبن جسنداره " انار اشرف" در مجتمع گردشگری هوتو بهشهر اظهار کرد: از 28 رقم انار استان مازندران، 16 رقم انار در بهشهر است که از بیش از یکهزار هکتار باغات انار شیرین و ملس بهشهر 12 تن انار با درآمدزایی 50 میلیارد تومانی حاصل شده است.

وی گفت: در سال " رونق تولید" باید تلاش شود تا بر مدار اقتصاد و توسعه حرکت شود و در این بخش کشاورزان، باغداران و مسؤولان وظیفه خطیری برعهده دارند و باید از تمام ظرفیت‌ها برای توسعه در شهرستان و استان تلاش شود.

برپایی نمایشگاه جانبی این جشنواره با غرفه‌های مختلفی از محصول انار، مشتقات و فرآوری انار، گل و گیاه، صنایع دستی و محصولات استان‌های مختلف کشور از دیگر برنامه‌های عفتمین جشنواره " انار اشرف" است.

هشتم تا 12 آبان ماه شهرستان بهشهر میزبان برگزاری هفتمین جشنواره " انار اشرف " در مجتمع گردشگری  و فرهنگی هوتو بهشهر است.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها