فارسی| En امروز : 9 اسفند 1398

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران عنوان کرد:

پرداخت بخش قابل توجهی از مطالبات پیمانکاران و پرسنل سازمان همیاری و شهرداری های استان در دوره مدیریتی جدید

کد خبر : 87276 18 مهر 1398فرهنگی
پ

مهدی رازجویان در همایش شهرداران و شورای سازمان همیاری شهرداری های استان با اشاره به اینکه در دوران جدید مدیریتی سازمان همیاری شهرداری های استان شاهد اقدامات و اتفاقات خوبی بوده ایم بطوریکه بخش قابل توجهی از مطالبات پیمانکاران بخش خصوصی و پرسنل پرداخت شده است، خاطر نشان کرد: همچنان امیدواریم اقدامات مناسبی در این راستا صورت گیرد و با اتفاقات مناسبی که طی ماه های آینده در سازمان همیاری شهرداری های استان مازندران رخ می دهد شاهد بوجود آمدن منابع درآمدی بسیار مناسبی برای این سازمان باشیم. ‎

 

مهدی رازجویان در این همایش گفت: سازمان همیاری و شهرداری های استان به عنوان یک بازو برای شهرداری های استان تلقی می گردد بطوریکه شهرداری ها از طریق ماده ۱۹ می توانند با این سازمان وارد مذاکره شوند و مراودات و اقدامات اقتصادی لازم را بدون طی تشریفات قانونی صورت دهند.

رازجویان تصریح کرد: همکاری دو سویه بین شهرداری ها و سازمان همیاری شهرداری ها موجب توسعه و گسترش این دو نهاد مردمی می شود و اصلاح مشکلات و معضلات سازمان همیاری و مجموعه شهر داری ها می بایست در اولویت کاری قرار گیرد.

معاون استاندار مازندران یادآور شد: جهاد کشاورزی مکلف به جلوگیری از هرگونه ساخت و ساز در حریم شهر ها می باشد و طبق قانون؛ وزارت جهاد کشاورزی می بایست مانع از احداث بنا در حریم و خارج از حریم شهر ها در شهرهای شمالی کشور گردد و اقدام قانونی برای قلع و قمع بنا را صورت دهد.

وی گفت: در مقوله جذب سرمایه گذار در شهرداری های استان می بایست پنل مناسبی در راستای تغییر تحول در بدنه شهرهای استان عملیاتی نماییم و همچنین می بایست از ظرفیت رودخانه های استان جهت سرمایه گذاری در شهرهای استان استفاده مناسب و لازم را ببریم تا شاهد توسعه و رونق اقتصادی در شهرداری های استان از طریق جذب سرمایه گذاران باشیم.

اشتراک گذاری