فارسی| En امروز : 7 خرداد 1399

اولین جلسه شورای آموزش و پرورش بعد از حضور منفردی و علیجانی در میاندورود برگزار شد

منفردی بیان کرد:جلسات شورای آموزش و پرورش یکی از مهمترین جلسات شهرستان است

کد خبر : 85602 23 شهریور 1398
پ

حسین منفردی:توسعه آموزش و پرورش موجب تربیت مدیران توسعه محور و توسعه پایدار کشور خواهد شد ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان میاندرود جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان به ریاست حسین منفردی سرپرست فرمانداری و حضور امام جمعه و اعضای شورای آموزش و پرورش میاندورود در اداره آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.

حسین منفردی سرپرست فرمانداری شهرستان میاندرود در این جلسه ضمن تاکید بر نقش آموزش و پرورش در توسعه پایدار عنوان کرد :جلسات شورای آموزش و پرورش یکی از مهمترین جلساتی است که در شهرستان تشکیل خواهد شد و نظم و انضباط در این جلسات بسیار حائز اهمیت می باشد.

وی در ادامه بیان داشت :اعضای جلسه شورای آموزش و پرورش باید از بهترین های حوزه مربوطه خود باشند و با مطالعه کامل و برنامه ریزی درست در جلسه حضور یابند.

وی با بیان اینکه یکی از مشکلات جامعه فاصله گرفتن از کتاب و اندیشه است، خاطرنشان کرد : فرهنگ کتابخوانی در آموزش و پرورش هم در سطح معلمان و وهم دانش آموزان باید گسترش یابد.
وی در ادامه بیان کرد: جایگاه فرهنگیان محترم در جامعه انچنان که شایسته آنهاست حفظ نمی شود . لذا حفظ جایگاه و منزلت فرهنگیان ابتدا در خود فرهنگیان وسپس در جامعه در اولویت باشد.

منفردی گفت:مدیریت باید بر اساس برنامه ریزی باشد و مدیر جدید مانند دو امدادی ادامه دهنده راه مدیر قبلی بر اساس برنامه ریزی شهرستانی می باشد.

نماینده عالی دولت در میاندورود ضمن تاکید بر جایگاه مردم در توسعه آموزش و پرورش ابراز داشت:هر جا شاهد مشارکت مردم بودیم، توسعه بهتری را شاهد بودیم.

وی در ادامه اذعان داشت:مشارکت مردم و خیرین فقط در حوزه عمرانی و ساخت مدارس نباشد ،بلکه در حوزه فرهنگی هم باید بیشتر شود تا شاهد توسعه آموزش و پرورش باشیم.

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها