فارسی| En امروز : 9 اسفند 1398

فرماندار شهرستان گلوگاه:

هفته دولت برای جلوگیری از گمراهی است

کد خبر : 85069 6 شهریور 1398
پ

فرماندار شهرستان گلوگاه گفت:هفته دولت برای این است که ما مسؤولان راه خود را گم نکنیم و به حاشیه نرویم. ‎

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان گلوگاه، فریدون کلبادی نژاد ظهر امروز در دیدار و گفتگوی روسا ادارات با امام جمعه این شهرستان اظهار کرد: ما مسؤولان شهرستان باید در رفع مشکلات مردم گام موثر برداریم و در این راه کمک حال هم باشیم.

وی افزود: شهیدان رجایی و باهنر الگوی شایسته ما هستند، انقلابی بودن، ولایت پذیری و ساده زیستی را سرلوحه کار خود قرار دهیم و از خلف وعده و منت گذاری بر مردم دوری کنیم.

کلبادی نژاد بیان کرد: به هموطنانمان کمک و به اطرافیانمان اعتماد کنیم که اینها همه اسلام و دوستی است که در کنار آن اتفاقات خوبی خواهد افتاد، در تمام ساعات همه دغدغه مان حل مسائل و مشکلات مردم باشد و اگر در این مورد کوتاهی کردیم عذرخواهی کنیم.

در ادامه امام جمعه شهرستان بیان کرد: دشمنان اسلام بر علیه الگوی ما می جنگند ما میتوانیم به یک الگوی قوی در دنیا تبدیل شویم همانطور که امروزه بسیاره از کشور های توسعه یافته از ما الگو پذیری می کنند.

حجت الاسلام سید ابراهیم میر احمدی افزود: ما مجموعه نظام یکپارچه در برابر استکبار جهانی ایستادگی کردیم،طبق گفته قرآن وحدت ما دل دشمنان را میلرزاند.

وی تاکید کرد: دفاع واقع بینانه و نقد منصفانه در کنار هم موجب پیشرفت جامعه می شود، مردم و مسؤولان ما سرزنده هستند و از انتقاد نمیترسند، انتقاد سبب تنفس در کشور می شود.

امام جمعه شهرستان گلوگاه تصریح کرد: مسؤولان نظام امیدوارانه به کار خود ادامه دهند چرا که یاس و ناامیدی ما را به نابودی خواهد کشاند، تشکیلات و نظام ما این امر را می طلبد که برای توسعه شهرستان از استان مطالبه گری کنیم.

حجت الاسلام میراحمدی افزود: مسؤول باید فراقانونی باشد نه خلاف قانون عمل کند به این معنا که شجاعانه مطالبات خود را درخواست کند، برای خدمت به جامعه شجاعت لازمه کار است.

وی در پایان گفت: ما در جنگ ۸ ساله ثابت کردیم می توانیم تهدید ها را به فرصت تبدیل کنیم اکنون نیز از تهدیدات دشمن فرصت به وجود می آوریم، باید به این باور برسیم که ابر قدرت هستیم.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها