فارسی| En امروز : 7 خرداد 1399

وزیر صنعت، معدن و تجارت پس از تماس تلفنی استاندار مازندران، اعلام کرد:

واردات برنج تا پایان فصل برداشت ممنوع است

کد خبر : 84472 16 مرداد 1398فرهنگی
پ

احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در مازندران با رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص تداوم ممنوعیت واردات برنج گفتگو نمود / رحمانی گفت: واردات برنج همچنان تا پایان فصل برداشت ممنوع است و جای هیچ نگرانی نیست. ‎

احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در مازندران با رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص تداوم ممنوعیت واردات برنج و اخبار منتشره در خصوص واردات برنج از سوی شرکت بازرگانی دولتی در روز جاری گفتگو نمود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در پی تماس تلفنی استاندار مازندران اعلام کرد: واردات برنج همچنان تا پایان فصل برداشت ممنوع است و جای هیچ نگرانی نیست.

رحمانی افزود: دستور داده ام تا پایان فصل برداشت و اطلاع مجدد هیچ گونه تخصیصی در این راستا صورت نگیرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: خبر منتشره مربوط به واردات شرکت بازرگانی دولتی برای ذخیره سازی است و در حال حاضر مجوز واردات داده نمی شود.

گفتنی است؛ واردات برنج از سوی این شرکت فقط برای تامین ذخایر استراتژیک و تنظیم بازار کالاهای اساسی بوده است و واردات برنج کماکان ممنوع است.

این محموله واردات در گمرکات معطل مانده بود که بر این اساس ستاد تنظیم بازار در مصوبه‌ای اعلام کرد که محموله‌های برنج این شرکت از گمرکات ترخیص شود اما کماکان ممنوعیت واردات برنج به منظور حمایت از تولید داخلی ادامه دارد.

اشتراک گذاری