فارسی| En امروز : 24 مرداد 1399

با حضور حسن خیریانپور:

مجتمع تولیدی شهید گرائیلی نکا با سرمایه گذاری بالغ بر 8 میلیارد تومان افتتاح و بهره برداری شد

کد خبر : 83672 20 تیر 1398فرهنگی
پ

مجتمع تولیدی شهید گرائیلی شهرداری نکا با سرمایه گذاری حدود 8 میلیارد تومان با حضور حسن خیریانپور، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران و جمعی از مسئولان محلی افتتاح و بهره برداری شد . این مجموعه شامل سنگ شکن، کارخانه آسفالت ، موزائیک سازی ، بلوک زنی و غیره می باشد. ‎

 

مجتمع تولیدی شهید گرائیلی شهرداری نکا با سرمایه گذاری حدود  8 میلیارد تومان با حضور حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران و جمعی از مسئولان محلی افتتاح و بهره برداری شد.

این مجموعه شامل سنگ شکن ، کارخانه آسفالت ، موزائیک سازی ، بلوک زنی و غیره می باشد.

حسن خیریانپور، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران در آئین افتتاح و بهره برداری از این مجتمع تولیدی طی سخنانی ضمن تشریح دیدگاه ها و سیاست های استاندار مازندران مبنی بر تحرک بخشی به عمران شهری و عمران روستایی در سطح استان مازندران، گفت: ضمن تشکر از شهرداری نکا مبنی بر اقدام در جهت راه اندازی این مجموعه تولیدی قطعاً این اقدام می تواند علاوه بر تأمین نیازهای شهرداری نکا برای شتاب دادن به تسریع در اجرای پروژه های عمرانی و شتاب دادن به عمران شهری و زیباسازی شهری، درآمد پایدار نیز برای شهرداری نکا ایجاد کند که علاوه بر ایجاد اشتغال در سال رونق تولید در نوع خود اقدام ارزشمندی خواهد بود.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری