فارسی| En امروز : 25 مهر 1398

فرماندار جدید شهرستان گلوگاه عصر دیروز معارفه شد

کد خبر : 83190 3 تیر 1398
پ

عصر دیروز آقای فریدون کلبادی نژاد به عنوان فرماندار شهرستان گلوگاه معارفه شد. ‎

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان گلوگاه، با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران،مدیر کل آموزش و پرورش،بخشداران و مسؤولان شهرستان در سالن فجر ارشاد، محمد رضا تباکی قلعه سری فرماندار سابق شهرستان گلوگاه تودیع و فریدون کلبادی نژاد به عنوان فرماندار جدید شهرستان معارفه شد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران در این مراسم بیان کرد: مردم از ما خدمت شایسته، سنجیده، منطقی و اثر گذار می خواهند، همه عهد و تلاش ما با این جهت گیری و این نگاه به مردم خدمت کنیم.
حسین حسن نژاد افزود: لازمه کار برای مردم، نگاه متوازن و چند وجهی به مشکلات آنها داشته باشیم، بر این اساس به فرماندار شهرستان تاکید می کنم به عنوان نماینده عالی دولت، سیاست های عمومی دولت را تامین کند.
این مسؤول گفت: برای این که در کشور هم جهتی و هم صدایی اتفاق بیفتد، نمایندگان دولت باید سیاست های دولت را تعقیب کنند و سیاست های دولت کاملا روشن است، هیچ بخش و دستگاهی حق ندارد با نگاه خود این سیاست ها را تهدید و نگاه خود را قالب بر آن کند.
وی تصریح کرد : سیاست دولت تعامل و تعادل است، اگر قرار باشد توسعه اتفاق بیفتد باید از تمام منابع استفاده کنیم، و توسعه شهرها قطعا با تکیه بر اعتبارات دولت نیست،اعتبارات دولت فقط برای زیرساخت ها است.
حسن نژاد اظهار کرد: امروز به مدیرانی نیاز داریم که تدبیر به خرج دهند و پاک دست باشند، و فرماندار باید مراقب مدیران در حوزه شهرستان باشد، حق نداریم با تصمیم یا عمل اشتباه منابع محدود را در جایی هزینه کنیم که نیاز نیست.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری گفت: مدیران با کمک فرا بخشی می توانند موفق شوند، برای سرعت در کارها از ارتباط بین بخشی استفاده کنیم تا فرصت توسعه را برای شهرستان خود فراهم کنیم.
وی تاکید کرد: به سمن ها توجه بیشتری داشته باشید، اگر در یک جامعه اندیشه های مختلف وجود دارد، ما چه بخواهیم و چه نخواهیم برای پای کار آوردن مردم باید از سمن ها استفاده کنیم.
وی در مورد توجه به امور جوانان و اشتغال بیان کرد: ملاک ارزیابی از فرمانداران قطعا در حوزه اقتصادی خواهد بود، جدی ترین نیاز جوانان برای جلوگیری از آسیب های اجتماعی، اشتغال است، وارد کردن سرمایه‌گذاران در بخش اشتغال شهرستان جهاد محسوب می شود.
وی در پایان افزود: به فرماندار جدید توصیه می کنم از تجارب آقای تباکی استفاده کند و در موارد مهم کشوری از او کمک بگیرد و همچنین تعامل خود را با مدیران شهرستان گسترش دهد تا شهرستان را توسعه دهد.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها