فارسی| En امروز : 28 شهریور 1398

فرماندار قائم شهر در جلسه شورای اداری:

با مردم در مقام مسئول به گونه ای برخورد کنید که دوست دارید با شما برخورد کنند

کد خبر : 82547 2 خرداد 1398اخبار فرمانداری
پ

به گزارش روابط عمومی فرماندار شهرستان قائم شهر، جلسه شورای اداری به ریاست مهدی محمدی فرماندار قائم شهر و با حضور آیت ا... معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه شهرستان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه و همچنین مدیران عضو شورا در گلزار شهدای سید ملال برگزار شد. ‎

 

 

 

به گزارش روابط عمومی فرماندار شهرستان قائم شهر، جلسه شورای اداری به ریاست مهدی محمدی فرماندار قائم شهر و با حضور آیت ا... معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه شهرستان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه و همچنین مدیران عضو شورا در گلزار شهدای سید ملال برگزار شد.

در این جلسه فرماندار قائم شهر گفت: در آستانه سوم خرداد جهت ادای احترام به مقام شامخ شهیدان در این مکان مقدس که همجواری با شهدای عزیز است جلسه شورای اداری را برگزار نمودیم.

این مسئول به دغدغه مندی اش در خصوص حل مشکلات مردم اشاره داشت و گفت: بارها گفتم و مجددا عرض می کنم در برخورد با مردم در مقام مسئول به گونه ای برخورد کنید که دوست دارید با شما برخورد کنند، همیشه سعی کنید خود را جای مردم در پشت میز ببینید و بدانید میز امانتی است در نزد بنده و شما و فردا پیش خداوند متعال باید در قبال آن پاسخگو باشیم.

وی ادامه داد: یقیناٌ آن چه بعد از من و شما به عنوان مدیر باقی خواهد ماند نام نیک است و بعد از پایان دوران مسئولیتمان مردم در خصوص عملکرد ما محاسبه خواهند داشت و می گویند این شخص در زمان تصدی مدیریت تمام تلاش خود را برای حل مشکلات به کار گرفت و البته من از همه ی همکارانم قدردان و سپاسگزارم و این نکات را به خودم گوشزد می کنم.

نماینده عالی دولت در شهرستان قائم شهر گفت: ما بعد از سیل دوران بازسازی را داریم و در حوزه کشاورزی تا امروز صد نفر از کشاورزانمان که در حادثه سیل دچار آسیب گردیدند در سطح شهرستان شناسایی شدند و پنجاه نفر در سامانه سجاد  که متعلق به حوزه بحران و حوادث است ثبت شدند که مثبوتین از تسهیلات بلاعوض و سایر مزایا بهره خواهند برد.

وی ادامه داد: در حوزه مسکن نیز به غیر از دو مورد مشکلی نداشتیم که آن را هم بنیاد مسکن پیگیری نمود و باید عرض کنم که این اولین بار بود که دولت در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به پرداخت خسارت اقدام نمود و این امر محقق نشد مگر به واسطه ی مدیریت میدانی و فرماندهی برادر خوبمان جناب آقای حسین زادگان که بنده شهادت می دهم در دوران خدمت خود شاید سیل ها و حوادث زیادی را تجربه کردم ولی اینقدر که نماینده عالی دولت در تمام حوزه ها و امور حضور فیزیکی داشته باشد کم دیدم و بهتر بگویم ندیدم.

فرماندار قائم شهر ضمن تقدیر از اقدامات خوب بنیاد برکت در حوزه امداد رسانی به سیل زده ها گفت: در عین حال قبل از اینکه جاری شدن سیل در جاهای دیگر کشور را شاهد باشیم، در خصوص خسارت دیدگان سیل در شهرستان کنار دست ما که در حوزه خانه و اثاثیه مشکل داشتند کارهای خوبی انجام شد

محمدی افزود: در حوزه راهداری برخی افراد در فضای مجازی مطالبی را بیان کردند که امیدوارم انصاف، عدالت و معرفت را سرلوحه کار خودمان قرار دهیم و لازم می دانم از همین تریبون از اقداماتی که همکاران ما در حوزه راهداری انجام داده اند صمیمانه تشکر کنم.

این مسئول به ساخت پل موقت بالارستم با دهنه 50 متر اشاره کرد و گفت: کار جهادی و با دقت و سرعت بالایی انجام شد و همان روز اول که استاندار محترم در محل پل مخروب در اثر سیل حاضر شد اهالی این درخواست را داشتند تا مشکل پلی که سقوط کرده را برای ما حل نمائید و بر اساس تاکیدات شخص استاندار این اتفاق افتاد و تا چند روز دیگر به یاری خدا شاهد بازگشایی پل خواهیم بود.

فرماندار قائم شهر در بخش دیگری از سخنان خود اذعان داشت: از آنجائیکه سال جاری به نام رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده است با اقدامات خوب همکارانم در حوزه شهرستان، حائز مقام برتر استان شدیم و این باید تداوم داشته باشد تا در حوزه سرزمینی خودمان با رفع مشکلات تولید زمینه اشتغالزایی بیشتر را برای جوانان فراهم کنیم.

این مسئول گفت: تابستان را پیش رو داریم و از مدیران مربوط می خواهم که در خصوص حضور و اسکان مسافران اقدامات شایسته ای انجام دهند تا بتوانیم میزبان خوبی باشیم.

مقام عالی دولت در شهرستان عنوان کرد: در اینجا لازم می دانم از زحمات آقای دکتر معین پور تشکر کنم و برای آقای مهندس خنکدار به عنوان سرپرست و آقای مهندس صالح زاده که به عنوان شهردار از سوی شورای اسلامی شهر انتخاب شدند آرزوی توفیق و سلامت داشته باشم.

این مسئول عنوان کرد: در خصوص حضور در مساجد در ایام ماه مبارک رمضان و اینکه بسیاری از مشکلات را می توان با دیدار چهره به چهره برطرف نمود ضمن تقدیر از آقای عباسی معاونت سیاسی، آقای حمزه خانی بخشدار مرکزی و حاج آقا ذاکری رئیس اداره تبلیغات، از مدیران می خواهم تا در این دیدار ها حضور به هم برسانند.

فرماندار قائم شهر افزود: اداراتی که به شهرداری ها بدهکارند نسبت به واریز بدهی اقدام نمایند تا شهرداران که اعتبار عمرانی از جانب ما ندارند بتوانند خدمات خوبی را به مردم ارائه دهند.

 

امام جمعه قائم شهر در جلسه شورای اداری گفت: از اینکه در آستانه سوم خرداد جلسه را در یکی از مزارهای شهدای دوران دفاع مقدس برگزار کردند جای شکر و سپاسگزاری دارد.

آیت ا... معلمی با اشاره به اینکه عملیات بزرگ بیت المقدس جهت آزاد سازی خرمشهر از دهم اردیبهشت آغاز شد عنوان نمود: در شرایطی پیروز شدیم که تمام ابرقدرت ها از دشمن بعثی حمایت کردند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: اگر انسان همه ی توان و امکانات خود را برای خدا به کار گیرد چنانچه کمبودی در کار باشد خدا خودش آن را جبران می کند و اینطور شد که در عملیات بیت المقدس دست قدرت الهی از آستین رزمنده هایی که برای رضای خدا غسل شهادت نمودند خارج شد.

آیت ا... معلمی در بخش دیگر از سخنان به دیدار پرشور جوانان با رهبری اشاره کرد و خاطر نشان نمود: جوان مومن انقلابی که در این دیدار بیان شد می تواند میانسال هم باشد.

امام جمعه قائم شهر گفت: همه ی شما می دانید بنده اهل تملق نیستم و چنانچه گله ای هم باشد عنوان می کنم و حال اینکه در خصوص فرماندارمان جناب آقای محمدی باید عرض کنم ایشان با وجود اینکه ابروان و موهای او سپید شده است اما حقیقتاٌ مانند یک مدیر جوان و انقلابی در صحنه هایی که باید حضور پیدا کند حاضر می شود و برای حل مشکل قدم برمی دارد و کارهای از این قبیل  باعث حفظ دستاوردهای عملیات بیت المقدس و اقدامات همه ی رزمنده های دوران دفاع مقدس می شود.

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها