فارسی| En امروز : 7 خرداد 1399

استاندار مازندران در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان، تاکید کرد:

ضرورت تلاش مجدانه برای بازگردان واحدهای تملیک شده به چرخه تولید

کد خبر : 82230 22 اردیبهشت 1398فرهنگی
پ

حسین زادگان در این جلسه بازگرداندن واحدهای تملیک شده به چرخه تولید را ماموریتی مهم برای مدیران ذی ربط برشمرد و افزود: احیای واحد های تولیدی و صنعتی تملیک شده، به طور جدی در دستور کار قرار گیرد. ‎

 

جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان به ریاست استاندار مازندران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری، احمد حسین زادگان در این جلسه با اشاره به این که رفع موانع تولید از اولویت های برنامه ای استان است و دستگاه های اجرایی و بانک های عامل بصورت ویژه موانع را بررسی و رفع کنند، گفت: همه مدیران مسئول؛ نسبت به تسهیل گری امور در این راستا و زمینه سازی لازم برای افزایش و تقویت تولید و اشتغال اهتمام مجدانه داشته باشند.

حسین زادگان بازگرداندن واحدهای تملیک شده به چرخه تولید را ماموریتی مهم برای مدیران ذی ربط برشمرد و افزود: احیای واحد های تولیدی و صنعتی تملیک شده، به طور جدی در دستور کار قرار گیرد.

وی حمایت از تولید برای هر دو بخشِ واحدهای فعال و غیرفعال در سال رونق تولید را وظیفه ای اساسی برای دستگاه های متولی دانست و یادآور شد: کمیته ای برای شناسایی این واحدها و رفع موانع پیش روی آن ها برای بازگشت به تولید تشکیل و سریعا اقدامات لازم صورت گیرد.

استاندار، عنوان کرد: رونق اشتغال و اعتلای اقتصادی در گرو رونق و تقویت تولید است.

کمبود نقدینگی و سرمایه در گردش ،تامین مواد اولیه، رسیدگی به مسائل مالیاتی، تسهیلات، تملک واحد ها ازجمله مشکلات واحد‌های تولیدی و صنعتی بود که مورد بررسی قرار گرفت و راهکار های لازم اتخاذ شد.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری