فارسی| En امروز : 7 خرداد 1399

معاون فرماندار بهشهر تاکید کرد

برخورد قاطعانه بدون خشونت در ساماندهی متکدیان

کد خبر : 82196 21 اردیبهشت 1398اجتماعی
پ

معاون فرماندار بهشهر گفت: برای ساماندهی متکدیان باید برخورد جدی و قاطعانه بدون خشونت انجام شود، تا آنها هم متوجه شوند که در برخورد با آنها جدیت وجود دارد. ‎

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهشهر، محمد حامدی در جلسه ساماندهی متکدیان شهرستان بهشهر گفت: یکی از وظایفی که شهرداری بر عهده دارد احداث گرمخانه برای اسکان و ساماندهی متکدیان سطح شهرستان هست که باید این مسئله پیگیری شود.

وی افزود: بیش از ۸۰ درصد کسانی که به عنوان متکدی در شهرستان حضور دارند متعلق به این شهرستان نیستند که باید مدیریت جدی روی این مسئله شود تا از بروز احتمالی مخاطرات اجتماعی جلوگیری شود.

معاون فرماندار بهشهر به ضرورت بالای ساماندهی متکدیان اشاره و تاکید کرد: اگر برخورد جدی و قاطعانه بدون خشونت در راستای ساماندهی این افراد انجام شود، آنها هم متوجه می‌شوند که در برخورد با آنها جدیت وجود دارد.

این مسئول تصریح کرد: سه دستگاهی که می‌توانند در ساماندهی این متکدیان که به زشت شدن چهره شهر و ناهنجاری‌های اجتماعی منجر شده ، شهرداری، نیروی انتظامی و دادگستری هستند که می‌توان با یک هم‌اندیشی و اتحاد بین این سه دستگاه به این هدف مهم دست میدا کرد.

وی خاطرنشان کرد: کاهش آسیب‌های اجتماعی یکی از موضوعات بسیار مهم شهرستان بهشهر محسوب می‌شود که باید اهتمام جدی نسبت به این موضوع داشت تا بتوانیم شهری آرام ایجاد کنیم.

اشتراک گذاری
پیوند ها