En امروز : 26 فروردین 1400

رییس ستاد انتخابات استان مازندران:

پرشور کردن فضای انتخابات باید اساس کار ستاد انتخابات استان قرار بگیرد

کد خبر : 103057 18 فروردین 1400فرهنگی
پ

حسین حسن نژاد در این جلسه با اشاره به این که مشارکت حداکثری از اولویت های فعالیت همگان باید باشد، افزود: پرشور کردن فضای انتخابات باید اساس کار ستاد قرار بگیرد. ‎

جلسه ستاد انتخابات استان به ریاست حسین حسن نژاد، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندارن و رییس این ستاد و حضور اعضاء برگزار شد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان مازندران، حسین حسن نژاد در این جلسه با اشاره به این که مشارکت حداکثری از اولویت های فعالیت همگان باید باشد، افزود: پرشور کردن فضای انتخابات باید اساس کار ستاد قرار بگیرد.

رییس ستاد انتخابات مازندران با بیان این که رسانه ها نقش مهمی در مشارکت حداکثری مردم دارند، خاطرنشان کرد: با هر اندیشه و نگاه سیاسی باید برای افرایش مشارکت مردم و پویایی ارکان دموکراسی در نظام تلاش کرد.

حسن نژاد یادآور شد: رسانه ها در تولید محتوا و آثار انتخاباتی باید در مسیری گام بردارند که تنها در گفتار انتخاباتی خلاصه نشود.

او گفت: ایجاد فضای نقد با حضور چهره های غیر همسوی سیاسی، اجتماعی و فرهنگی می تواند در انتخاب شایسته مردم نقش داشته باشد.

رییس ستاد انتخابات مازندران افزود: مشارکت بالا فارغ از پیروزی هر گروه و جناحی موجب اقتدار نظام در شرایط خاص کنونی می شود.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری