فارسی| En امروز : 11 اسفند 1399

استاندار مازندران، خبر داد:

ایجاد اولین مجتمع کشاورزی با سرمایه گذاری ۵ هزار میلیارد تومانی در مازندران توسط شرکت شاهد

کد خبر : 102228 5 اسفند 1399فرهنگی
پ

تفاهم نامه اولین مجتمع کشاورزی ۴۰۰ هکتاری بهدشت چمستان نور، شهرک گلخانه ای ۲۵ هکتاری ساری و شهرک آپارتمانی نکا با اعتبار ۵ هزار میلیارد تومان با حضور استاندار مازندران، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری شاهد و نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید کشور در ساری منعقد شد. ‎

تفاهم نامه اولین مجتمع کشاورزی ۴۰۰ هکتاری بهدشت چمستان نور، شهرک گلخانه ای ۲۵ هکتاری ساری و شهرک آپارتمانی نکا با اعتبار ۵ هزار میلیارد تومان با حضور احمد حسین زادگان، استاندار مازندران، ارسلان فتحی پور، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری شاهد وحجت السلام والمسلمین شکری، نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید کشور در ساری منعقد شد.

حسین زادگان گفت: تفاهمنامه ایجاد شهرک گلخانه ای و پرورش دام که مابین استانداری مازندران و شرکت سرمایه گذاری شاهد به امضا رسید، درشرایط کنونی اقتصادی می تواند برای اقتصاد استان و کشور سازنده باشد.

وی با اشاره به این که شرکت شاهد از توان و تجربه خوبی برای ایجاد رونق اقتصادی برخورداراست، عنوان کرد: رویکرد اقتصاد مقاومتی و تقویت پایه های این برنامه از مزیت های سرمایه گذاری این تفاهمنامه مهم است که می بایست مزیت های لازم برای شرکت شاهد ایجاد شود تا انگیزه این شرکت افزایش پیدا کند.

استاندار مازندران، افزود: گردشگری دریایی،  بوم گردی، صنایع دستی، فرش، صادرات، واردات، کشت گلخانه ای، سرمایه گذاری پشت سدها، دامداری سنگین و نژاد نو از جمله مزیت هایی هستند که شرکت شاهد آماده سرمایه گذاری آن ها را دارد.

مقام عالی دولت در استان یادآور شد: انعقاد تفاهمنامه می بایست منجر به برنامه عملیاتی و اجرایی شود تا شاهد اقدامات لازم توسط دستگاه های اجرایی و فرمانداری ها در شهرستان های مورد نظر باشیم.   

گالری تصاویر

اشتراک گذاری