فارسی| En امروز : 4 بهمن 1399

در دیدار استاندار مازندران و معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، عنوان شد:

اتصال ۲۰۰ روستای مازندران به اینترنت 3G و 4G تا پایان دولت / احداث مارکت هوا و فضا طرحی نو و اثربخش برای مازندران

کد خبر : 101083 24 دی 1399فرهنگی
پ

در دیدار احمد حسین زادگان، استاندار مازندران و مرتضی براری، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس سازمان فضایی کشور بر اتصال ۲۰۰ روستا در مازندران به اینترنت 3G و 4G تا پایان دولت دوازدهم تاکید شد. ‎

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، احمد حسین زادگان، استاندار مازندران در دیدار مرتضی براری، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس سازمان فضایی کشور با عنوان اینکه روند اجرایی احداث  کارخانه نوآوری در استان با حضور سرمایه گذار بخش خصوصی و اعتبار ۱۰ میلیارد تومانی معاونت علمی رئیس جمهوری در حال تکمیل شدن است، خاطرنشان کرد: احداث مارکت هوا و فضا می تواند یک طرح نو و اثربخش برای مازندران محسوب گردد.    

وی افزود: تمامی دستگاه های اجرایی برای عملیاتی شدن این طرح پای کار هستند تا برنامه عملیاتی اجرایی آن مورد بهره برداری قرار گیرد.  

نماینده عالی دولت در استان با عنوان اینکه اتصال اینترنت 3G  و 4G به ۲۰۰ روستا استان می بایست بصورت ویژه در دستور کار قرار گیرد، اظهار کرد؛ با پیگیری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در تلاش هستیم تا پایان دولت این مهم را عملیاتی کنیم.    

همچنین در ادامه مرتضی براری معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس سازمان فضایی ایران با عنوان اینکه رشد اقتصادی و توسعه زیرساخت ها از جمله برنامه های وزارت ارتباطات در مازندران است، گفت: احداث پارک اقتصادی دیجیتالی در مازندران توسط وزارت ارتباطات مبتنی بر ظرفیت های استان همچون کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست در  دستور کار قرار دارد.

وی تصریح کرد: در تلاش هستیم با برنامه ریزی مناسب و تامین اعتبارات لازم احداث مارکت هوا و فضا و اتصال اینترنت پر سرعت به ۲۰۰ روستای مازندران را تا پایان دولت عملی کنیم.   

گالری تصاویر

اشتراک گذاری