فارسی| En امروز : 4 بهمن 1399

روابط عمومی فرمانداری بابلسر

جلسه ستاد کرونای شهرستان برگزارشد.

کد خبر : 100920 15 دی 1399
پ

فرماندار بابلسر : محدودیتهای کرونایی ابلاغی ستاد ملی کرونا تا کاهش شیوع بیماری کرونا همچنان در شهرستان اجرا خواهد شد ‎

جلسه ستاد مدیریت و مقابله با ویروس کرونای شهرستان به ریاست اسماعیل حسن زاده فرماندار و با حضور اعضای این ستاد درسالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بابلسر،اسماعیل حسن زاده  فرمانداراین شهرستان گفت : با توجه به وضعیت شیوع کرونا در شهرستان بابلسر، طرح محدودیتهای کرونایی ابلاغی ستاد ملی کرونا همچنان در شهرستان اجرا خواهد شد و به همین منظور از ورود خودروهای غیربومی به این شهرستان جلوگیری می شود.

فرمانداربابلسر گفت: با وجود اینکه در مدیریت بیماری کرونا درشهرستان بابلسردرصد بالایی موفق عمل شده، اما محدودیت‌های کرونایی ابلاغی ستاد ملی مبارزه با کرونا تا کاهش محسوس ابتلا و شیوع کرونا ادامه دارد.

اسماعیل حسن زاده با اشاره وضعیت شیوع کرونا در شهرهای همجوار بابلسر، از تلاش شبانه روزی کادر درمان و اقدامات موثرنیروی انتظامی، سپاه و دستگاههای اجرایی ذی ربط برای کاهش شیوع کرونا تشکر و قدردانی کرد و گفت: نتایج این اقدامات امروز در شهرستان بابلسر مشهود است.

وی همچنین گفت: در مدیریت و پیشگیری بیماری کرونا درشهرستان تا 70 درصد موفق عمل شده است اما محدودیت‌های ابلاغی ستاد ملی مبارزه با کرونا تا کاهش محسوس ابتلا و شیوع کرونا ادامه دارد.

حسن زاده با اشاره به حضور موثر سپاه و بسیج  درمقابله با بیماری کرونا اظهار داشت : اجرای  طرح شهید سلیمانی بهترین راه برای کاهش شیوع و ابتلا به کرونا می باشد.

فرماندار بابلسر در این جلسه با اشاره به تعامل بسیار مطلوب اصناف و بازاریان با ستادمبارزه با کرونای شهرستان ازهمراهی آنان در راستای رعایت دستورالعمل‌های کرونایی برای کاهش شیوع کرونا قدردانی کرد واز آنان خواست تا شرایط را درک نموده و با اجرای درست محدودیت های اعمال شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا ،شاهد قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا و بازگشت کسب و کارها به حالت عادی باشیم.

وی در پایان از تمامی مردم شهرستان بابلسر خواست تا با رعایت بیش از پیش پروتکل‌های بهداشتی و عدم عادی‌انگاری به مقابله با شیوع کرونا کمک کنند.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها