امروز شنبه, 05 اسفند 1396


حسن خيريانپور در بازديد از شركت فرآوري و بسته بندي پاك ثمر تأكيد كرد
کد مطلب : ۱۵۴۵۳  / گروه : معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع /  /  بازدید : ۵۵۱
رعايت استانداردهاي بين المللي در بسته بندي محصولات و توجه به نحوه صادرات محصولات استان در ادامه بازديد از ظرفيت هاي توليدي استان مازندران ، سفير ارمنستان با همراهي حسن خيريانپور معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري از شركت فرآوري و بسته بندي پاك ثمر در شهرستان بابلسر بازديد كرد.

 

در ادامه بازديد از ظرفيت هاي توليدي استان مازندران ، سفير ارمنستان با همراهي حسن خيريانپور معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري از شركت فرآوري و بسته بندي پاك ثمر در شهرستان بابلسر بازديد كرد.
حسن خيريانپور معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري شركت پاك ثمر را يكي از شركت هاي فعال در حوزه بسته بندي انواع آبزيان معرفي نمود و گفت: اين شركت با توسعه تأسيسات زيربنايي و برودتي و ماشين آلات فرآوري و بسته بندي ، سالانه انواع آبزيان به ويژه ماهي كيلكا را به كشورهاي آسياي ميانه صادر مي نمايد .
 ايشان اهميت بسته بندي مناسب محصولات ايراني را درحوزه صادرات شايان توجه دانست و گفت: رعايت استانداردهاي بين المللي در بسته بندي محصولات و توجه به نحوه صادرات محصولات استان منجر به نفوذ و ثبات در بازارهاي بين المللي و افزايش تقاضا براي محصولات صادراتي استان خواهد شد. 


رعايت استانداردهاي بين المللي در بسته بندي محصولات و توجه به نحوه صادرات محصولات استان
رعايت استانداردهاي بين المللي در بسته بندي محصولات و توجه به نحوه صادرات محصولات استان
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز4334
مجموع44924248

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری