فارسی| En امروز : 4 مهر 1399

فرماندار محمودآباد : ناجیان غریق فرماندهان سواحل دریا هستند

14 مرداد 1399
پ

فرماندار محمودآباد :

ناجیان غریق فرماندهان سواحل دریا هستند

شریعت فرماندار محمودآباد : دریا از دست دولت و دولتی ها باید خارج شود و مدیریت سواحل باید کاملا به بخش خصوصی واگذار شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان محمودآباد  ، جلسه ستاد ساماندهی سواحل استان مازندران شامگاه روز دوشنبه 13 مرداد با حضور علیرضا شریعت فرماندار شهرستان محمودآباد و علی رجبی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران و احمد محمدی معاون سیاسی فرمانداری و کریمیان رئیس هیات نجات غریق مازندران و روسای هیات نجات غریق شهرهای ساحلی استان به میزبانی فرمانداری محمودآباد تشکیل شد.

علیرضا شریعت فرماندار شهرستان محمودآباد طی سخنانی در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات و خدمات ناجیان غریق در سواحل گفت: در مقابل تلاش ها و جان فشانی های شما در ساحل فقط باید گفت شرمنده ایستادگی و رشادت شما هستیم و عرق شرم می ریزیم.

وی گفت: مصائب و مشکلات دریا باید سالهای قبل تر حل می شد ولی هر سال با موضوعات و چالش های تکراری در ساحل مواجه هستیم و اگر میخواهیم در ساماندهی سواحل موفق باشیم باید الگوهای موفق در دنیا را بررسی و پیاده سازی کنیم.

نماینده عالی دولت در محمودآباد ناجیان غریق را فرماندهان سواحل دریا دانست و گفت: حقوق و مزایای ناجیان با تکالیفشان و زحماتشان در ساحل برابری ندارد و پرداخت با تاخیر حقوقشان بیانگر یکی از  اساسی ترین چالشهای ما در ساحل است.