فارسی| En امروز : 4 مهر 1399

رونمایی از آلمان شهید خانزاده در محمودآباد

24 خرداد 1399
پ

رونمایی از آلمان شهید خانزاده در محمودآباد

المان شهید اسماعیل خانزاده اولین مدافع حرم شهرستان محمودآباد ظهر امروز با حضور سید داود موسوی امام جمعه شهرستان ، علیرضا شریعت فرماندار محمودآباد ، سعید فرزانه نماینده مردم محمودآباد و نور در مجلس شورای اسلامی، ، علی صیقل وازی شهردار محمودآباد، اعضای شورای شهر، خانواده شهید بزرگوار خانزاده و دیگر مسئولین شهرستانی رونمایی شد.

علیرضا شریعت فرماندار شهرستان محمودآباد طی سخنانی در این مراسم گفت: امروز بیشتر از هر روزی نیازمند ترویج فرهنگ جهاد، شهادت، ایثارگری و فرهنگ مقاومت هستیم.

وی تاکید کرد: روحیه فرهنگی و مدیریت جهادی می تواند ما را از بن بست های بسیار پیچیده و خطرناک نجات دهد.

وی گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مصونیت جامعه اسلامی را در پی دارد و مردم دست  از آرمان های انقلاب و ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با وجود مشکلات اقتصادی برنخواهند داشت.

علی صیقل وازی شهردار محمودآباد در حاشیه رونمایی از این المان با بیان اینکه نام و یاد شهیدان برای زندگی یکایک ما نعمت و موهبت هستند، گفت: اگر نام‌ ایران برای یکایک ما افتخار آفرین است، این غرور ریشه در نام شهیدان و ایثارگرانی دارد که برای ایران از جان گذشتند.

وی تصریح کرد: نام و یاد شهیدان برای زندگی یکایک ما نعمت و موهبتی است که درخشش نامشان بر خیابان‌ها و کوچه‌های شهرها و روستاها را باید قدر دانست.

 

شهردار محمودآباد خاطرنشان کرد: المان شهید خانزاده  به همت واحد زیباسازی شهرداری محمودآباد و با همراهی اعضای شورای اسلامی شهر و با هدف پاسداشت چهره ‌های ارزشی و فرهیخته ای که نام محموداباد با نام آن‌ها تلالو یافته است، ساخته و   رونمایی شد. 

صیقل وازی اظهار کرد: زندگی هر یک از شهدا درسی بر آیندگان است که همواره باید مورد احترام و تکریم در زندگی روزمره همه قرار گیرد.