افتتاح طرح هادی روستایی با حضور معاون اقتصادی استاندار مازندران

حسن خیریانپور در آیین افتتاح طرح‌های هادی روستایی بابلسر در روستای دوغیکلا اظهار داشت: یکی از برنامه‌های دولت اجرای طرح‌های هادی روستایی بوده و در این زمینه اقدامات خوبی در استان صورت گرفته است.

وی افزود: یکی از نیازهای اصلی در روستاها بهسازی روستا و اجرای طرح هادی بوده که در گذشته بسیاری از مردم به آن احساس نیاز نداشتند اما امروز این نیاز در جامعه احساس و رقابتی میان دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها ایجاد شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران با بیان اینکه یکی از برنامه‌های مهم دولت در مازندران ایجاد نشاط اجتماعی و افزایش رضایتمندی مردم است، گفت: باید تلاش کنیم تا نشاط زندگی برای روستائیان فراهم شود.

خیریانپور ادامه داد: مجموعه مسئولان از مردم و برای مردم هستند و تفکر غیر این مناسب نبوده و همه باید برای ارتقای سطح نشاط اجتماعی و افزایش رضایتمندی و امید در جامعه تلاش کنند تا خدمات رسانی مطلوب به مردم صورت گیرد.

وی با اشاره به اجرای برنامه‌های عمرانی، زیربنایی و اقتصادی دولت در دهه فجر در مازندران گفت: بیش از 766 پروژه با اعتباری معادل 10 هزار میلیارد و 400 میلیون ریال از گلوگاه تا رامسر افتتاح و بهره برداری می‌شود.

در این مراسم طرح هادی روستای دوغیکلا بخش رودبست با اعتباری بالغ بر 12میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید

چاپ محتويات