پشتیبانی از ولایت فقیه یک اصل و وظیفه همگانی است

 

فرماندار بابلسر در پیامی از مردم شریف شهرستان بابلسر در خلق حماسه دیگر تقدیرکرد.

در این پیام آمده است

بسم الله الرحمن الرحیم

حماسه نهم دی نماد عزت طلبی، استقلال و شکوه ملتی است که تا پای جان در حفظ دستاوردها و آرمان‌های والای اسلام و انقلاب ایستاده اند و با حضور به موقع در صحنه باعث یاس و ناامیدی دشمنان شده اند.

حفظ وحدت و آرمانهای انقلاب با تزریق بصیرت در افکار عمومی و ارتقای آگاهی از اهم امور است ، در این راستا پشتیبانی از ولایت فقیه یک اصل و وظیفه همگانی است.

تعلق مردم به ولایت عمیق تر از آنست که دشمن تصور می کند ، و مقام معظم رهبری می فرمایند "اگر اعلم علما هم باشید و زمانتان را نشناسید و ندانید ترفندهای استکبار و نیز مشکلات جامعه چیست، نمی توانید برای جامعه اسلامی تان مفید واقع شوید."

امروز باید از واقعه جانسوز عاشورا درس گرفت تا در فتنه های روز و کربلاهای امروز با بصیرت و زمان شناسی خود، اسلام و انقلاب را یاری رساند چرا که؛"کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا" ست. فتنه ها هر روز هست و بصیرت انسان تعیین کننده اموی بودن یا حسینی بودن اوست.

لذا ضمن گرامیداشت حماسه نهم دی و تقدیر از حضور مسئولانه ی همه شهروندان محترم شهرستان و نهادها و نمادها ، ایثارگران و خانواده محترم شهدا ، بار دیگر با آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی، امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری تجدید عهد و میثاق نموده و با ابراز انزجار از دشمنان انقلاب و میهن اسلامی اعلام میداریم در راه اهداف مقدس انقلاب، رهبری و نظام جمهوری اسلامی از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم بود.

اسماعیل حسن زاده فرماندار شهرستان بابلسر

چاپ محتويات