شورای رسانه شهرستان بابلسر تشکیل می‌شود

شورای رسانه شهرستان بابلسر تشکیل می‌شود

فرماندار بابلسر با اشاره به نقش اساسی رسانه‌ها در آگاهی بخشی جامعه گفت: شورای رسانه شهرستان بابلسر تشکیل می‌شود.

اسماعیل حسن زاده در نشست هم اندیشی، ساماندهی و برنامه‌ریزی حوزه اطلاعات و اخبار شهرستان در سالن اجتماعات شهید عظیمی بهزیستی بابلسر، اظهار داشت: نشست با اهالی رسانه بصورت فصلی و منظم به منظور آشنایی و هماهنگی بیشتر میان فعالان رسانه جهت ارائه خدمات بهتر به شهروندان انجام می شود.

 

وی افزود: وظیفه اصلی همه ما حفظ میراث انقلاب بوده و با توجه به قرار گرفتن در آستانه چهل سالگی انقلاب همه باید در راستای بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی در کشور گام بردارند.

فرماندار بابلسر با اشاره به اهمیت انتشار صحیح و سریع اخبار و واقعیت‌های جامعه به مسئولان، گفت: رسانه‌ها باید به صورت حرفه ای عملکرد مدیران را به گوش مردم برسانند.

حسن زاده با اشاره به اهمیت ارتقای سواد رسانه ای و به روز بودن فعالان رسانه ای، گفت: فعالان رسانه ای به عنوان بازوان توانای جامعه هستند که می‌توانند در بهبود جامعه و پیشرفت کشور کمکار باشند. 

وی با تاکید بر وفاق، همدلی و انسجام میان فعالان رسانه ای و مسئولان، خاطرنشان کرد: فرصت مدیریت بسیار کوتاه بوده و وفاق میان رسانه و مدیران سبب توسعه همه جانبه کشور می‌شود.

فرماندار بابلسر تاکید کرد: روابط عمومی‌ها باید فعالیت‌های مدیران ادارات خود را برای انتشار در رسانه‌های مختلف در اختیار اصحاب رسانه و خبرنگاران قرار دهند. تمام تلاش دشمن سیاه‌نمایی دستاوردهای انقلاب بوده و همه باید در این راستا تلاش کنند.

حسن زاده با اشاره به تهیه پکیج رسانه‌ای خاطرنشان کرد: در بحث ارتقای سواد رسانه ای با همکاری دانشگاه مازندران و فنی و حرفه‌ای کلاس‌های آموزش خبرنگاری و دوره‌های کارگاه محور در سطح شهرستان برگزار می‌شود.

وی افزود: شورای روابط عمومی و شورای رسانه شهرستان با همکاری تمام فعالان رسانه ای شهرستان در بابلسر تشکیل می‌شود.

 

چاپ محتويات