امروز پنج شنبه, 08 تیر 1396معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندارمازندران ، گفت: به برکت انقلاب اسلامی و با تدابیر دولت تدبیر و امید، شاهد رشد شتابان توسعه در همه بخش های مازندران بویژه غرب این استان هستیم .
حسن خيريانپور در مراسم افتتاحيه دهياري روستاي روستاي دارابكلا ي شهرستان مياندرود با بيان اينكه هيچ رسالتي براي مسئولان مهم تر از خدمت گذاري به مردم نيست، اظهار داشت: بايد ظرفيت ها را بشناسيم و با برنامه ريزي درست بتوانيم در حوزه اجرا نيز به خوبي عمل كنيم.
با حضور حسن خيريانپور معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار مازندران ، فرماندار مياندورود و جمعي از مديران ستادي و استاني 5 پروژه شهرستان مياندورد درهشتمين روز ايام دهه فجر به بهره برداري رسيد.
در راستاي ارائه قابليت هاي زنان سرپرست خانوار و حمايت از اين قشر، نمايشگاه توانمنديهاي بانوان استان در موسسه خيريه غنچه هاي گل ياس ساري و با حضور معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار و مديركل بانوان و خانواده استانداري افتتاح شد.
حسن خيريانپور گفت: اينك استاندار محترم مازندران با برنامه ريزي دقيق و فعال سازي ستاد سرمايه گذاري استان و مركز خدمات سرمايه گذاري استان زمينه هاي تسهيل در سرمايه گذاري را براي استان مازندران مهيا ساخته اند .
باحضور معاون استاندار مازندران، امام جمعه ،نماینده مجلس شورای اسلامی ،فرماندار ،مسولان و تعدادی از مردم کلنگ احداث دانشکده فنی حرفه ای ملاصدرا و واحد بین الملل دانشگاه علوم پزشکی مازندران در رامسر به زمین زده شد. حسن خیریانپور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار مازندران در این آیین گفت:این 2پروژه بسیارمهم و مورد انتظار مردم بود که در…
حسن خيريانپور معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداري مازندران پس از بازديد دفتر آموزش و پژوهش در ديداري صميمي با مسئولين و كاركنان اين دفتر به گفت و گو پرداخت.
معاون علمي و فناوري رييس جمهور به همراه استاندار مازندران و معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار از طرح ها و ابتكارات علمي دانشجويان دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل بازديد نمودند
ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران به اتفاق حسن خیریانپور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار از كارخانه پارس نئوپان نشتارود تنكابن بازدید نمودند.
حجت السلام و المسلمين ابوترابي نائب رئيس مجلس شوراي اسلامي به اتفاق خيريانپور معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار از مرکز پرورش ماهی هیرکان کشت رامسر كه در بحران برف سال گذشته متحمل آسيب و خسارات مالي شده است بازديد و مشكلات اين مركز را بررسي نمودند.
"حجت الاسلام محمد حسن ابوترابی فرد"در این بازدید که وی را حسن خیریانپور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار مازندران،نماینده مردم رامسر،تنکابن و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی و فرماندار رامسر و جمعی از خبرنگاران استان همراهی می کردند از نزدیک از میزان پیشرفت پروژه آشنا شدند.
معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداری با امام جمعه تنكابن و امام جمعه نشتارود ديدار و گفتگو کرد.
ربيع فلاح جلودار به همراه معاون توسعه مديريت و منابع انساني و معاون سياسي امنيتي و اجتماعي و معاون هماهنگي امور عمراني خود در اتاق كار همه كاركنان استانداري حاضر شده و ضمن تبريك سال نو و تقدير از فعاليت هاي آنان، سالي سرشار از موفقيت و سربلندي را براي كارمندان استانداري مازندران آرزو نمودند.
معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار مازندران دردهمین روز از بهار 93 با حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی امام جمعه شهرستان رامسردیدار و گفتگو نمود.
حسن خيريانپور معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداري در دیدار با امام جمعه شهرستان عباس آباد و کلاراباد ضمن ابلاغ پيام تبريك استاندار ، نامگذاري سال 1393از سوي مقام معظم رهبري به نام سال اقتصاد ، فرهنگ ، عزم ملي و مديريت جهادي را مبتني بر همدلي و هم افزايي مديران و دست اندركاران نظام مقدس جمهوري اسلامي دانست…
معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار مازندران با اشاره به اينكه به بركت انقلاب اسلامي و اعتماد به نفس در ميان ملت ايران بايد تلاش كرد. زندگي در روستاها اقتصادي شود
حسن خيريانپور معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار مازندران با حضور در منزل شهيد پرويز غلام پلنگرودي واقع در روستاي كاظم آباد با مادر شهيد ديدار و ضمن استماع مسائل و درخواست هاي ايشان دستور تسريع در حل موارد مطروحه را صادر كرد.

رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز2012
مجموع40638308

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری