امروز چهارشنبه, 02 اسفند 1396


اسلامي استاندار مازندران
کد مطلب : ۱۶۵۳۹  / گروه :  / ۲۲ بهمن ۱۳۹۶  /  بازدید : ۱۳۱
 اشتغال زایی در مازندران نیازمند تغییر نگاه سنتی است استاندار مازندران با اظهار این که وجود بیکاری در استان پرظرفیتی مانند مازندران باعث شگفتی است ، گفت : برای اشتغال زایی در این استان و حل این معضل نیازمند تغییر نگاه سنتی در بخش های مختلف هستیم.

محمد اسلامی در مراسم بهره برداری از طرح استاندارد سازی و توسعه بخش اورژانس و ارتقاء هتلینگ بیمارستان ولیعصر (عج) شهرستان قائمشهر افزود : استان مازندران بیشتر از استان های دیگر فرصت های خفته دارد که با همدلی مسئولان می توان این فرصت ها را تبدیل به اشتغال کرد .
وی تاکید کرد : برای ایجاد اشتغال باید از فرصت هایی که امروزه در قانون آمده بدرستی بهره بگیریم و از هر فرصتی حتی ایجاد اشتغال های کوچک و پایدار استفاده کنیم .
نماینده عالی دولت در مازندران اراده جمعی را مهم ترین عنصر در حل مشکلات و معضلات از جمله بیکاری دانست و گفت : این که امروز شاهد به بهر برداری رسیدن طرح های درمانی بیمارستان ولیعصر قائمشهر در مدت زمان کوتاه هستیم ، امید را در دل مردم زنده می کند و این گونه کارها ارزشمند است .
وی افزود : برای به بهره برداری رسیدن طرح ها و اجرای برنامه هائی که مشکلات مردم را حل کرده و رفاه و آسایش را برای آنان فراهم کند ، نیازمند کار و تلاش بی وقفه هستیم و البته این کار و تلاش با همدلی مردم به سرانجام می رسد.
مدیریت درمان تامین اجتماعی مازندران هم در این مراسم با تاکید بر این که در طرح های اجرا شده در بیمارستان ولیعصر قائمشهر تمامی استانداردها رعایت شده است ، گفت که فضای 500 متری اورژانس این بیمارستان با اجرای طرح استاندارد سازی و ارتقاء به 2 هزار و 600 مترمربع افزایش یافته است.
دکتر محمد خورشیدی هزینه طرح بهینه سازی بخش اورژانس را 50 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت : یکی از طرح هائی که در دولت تدبیر و امید در این بیمارستان اجرا و سال 94 بهره برداری شد ، درمانگاه تخصصی قلب بود که تاکنون بیش از یکهزار و 300 مورد جراحی قلب در آن انجام شده است .
وی با بیان اینکه در این بیمارستان 550 مورد جراحی مغز و سی تی اسکن نیز انجام شده است ، افزود : از این تعداد بیمار ، 280 مراجعه کننده خارج از استان مازندران بوده اند که از خدمات این بیمارستان بهره مند شده اند.


 اشتغال زایی در مازندران نیازمند تغییر نگاه سنتی است
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز1936
مجموع44866445

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری