امروز دوشنبه, 27 آذر 1396


يونسي، در جلسه کارگروه تخصصی بانوان استان؛
کد مطلب : ۱۵۳۱۳  / گروه :  / ۲۹ خرداد ۱۳۹۶  /  بازدید : ۳۰۷
برنامه هاي اقتصادي دولت در روستاها بايد تحقق يابد معاون استاندار، در اين جلسه ياد آور شد: باید با تقویت اشتغال روستایی٬ برنامه ها و اهداف دولت نظیر ماندگاری جمعیت٬ مهاجرت معکوس٬ افزایش درآمد و بهبود معیشت و اعتلای اقتصادی روستاها را تحقق بخشید.

 به گزارش روابط عمومی استانداری٬ علیرضا یونسی رستمی٬ معاون سیاسی٬ امنیتی و اجتماعی استاندار در جلسه کارگروه تخصصی بانوان استان با اشاره به طرح های توسعه اشتغال پایدار خانواده های روستایی و ایجاد و تقویت کسب و کارهای کوچک با محوریت بانوان تحصیلکرده٬ یاد آور شد: باید با تقویت اشتغال روستایی٬ برنامه ها و اهداف دولت نظیر ماندگاری جمعیت٬ مهاجرت معکوس٬ افزایش درآمد و بهبود معیشت و اعتلای اقتصادی روستاها را تحقق بخشید.

معاون استاندار با بیان این که زیرساخت های روستاهای مازندران بسرعت در حال بهبود است٬ گفت: ظرفیت های بکر فراوانی در جهت تقویت اشتغال و بهبود معیشت مردم در روستاهای استان وجود دارد.

یونسی بر احصا منطقه به منطقه ي ظرفیت های بالقوه روستاهای استان تاکید کرد و یاد آور شد: راهکارهای عملی برای بالفعل كردن توانمندي هاي بالقوه، ارتقا کیفیت محصول تولیدی روستاییان و تمهید بازار فروش تولیدات روستاییان ارایه شود.

رییس ستاد انتخابات استان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ظرفیت های سیاسی و اجتماعی روستاها با بیان این که بیش از ۹۸ درصد روستاییان مازندران در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه 96 شرکت کردند٬ افزود: بیش از ۱ میلیون نفر از جمعیت روستایی واجد شرايط رای دادن در مازندران در انتخابات سال ۹۶ آرا خود را به صندوق انداختند.

در آغاز این جلسه جمشیدی٬ مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری، گزارشی از اقدامات این اداره کل ارایه نمود.

 

 

 

 

 

 

 


برنامه هاي اقتصادي دولت در روستاها بايد تحقق يابد
برنامه هاي اقتصادي دولت در روستاها بايد تحقق يابد
برنامه هاي اقتصادي دولت در روستاها بايد تحقق يابد
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز14212
مجموع43759518

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری