امروز دوشنبه, 27 آذر 1396


استاندار مازندران
کد مطلب : ۱۵۲۹۹  / گروه :  / ۲۸ خرداد ۱۳۹۶  /  بازدید : ۲۶۶
ادارات مازندران مدیریت مصرف برق را سرلوحه قرار دهند استاندار مازندران طی نامه ای از ادارات، بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی خواست تا برای جلوگیری از اعمال خاموشی، مدیریت مصرف برق را سرلوحه کار خویش قرار دهند.

 

ربیع فلاح جلودار در اين نامه تاكيد كرد: ازآنجایی‌که مصرف برق در تابستان به سه برابر حالت عادی می‌رسد، ادارات و بانک‌ها در ایجاد پیک‌بار نقش اساسی دارند.

وی به رعایت نکات و دستورالعمل‌های مدیریت مصرف برق اشاره و یادآور شد: استفاده از مولدهای اضطراری جهت تأمین برق در ایام گرم تابستان، برگزاری جلسات در ساعات صبح، تنظیم دمای دستگاه‌های سرمایشی بین ۲۴ تا ۲۶ درجه سانتی گراد. انجام سرویس کولرها، استفاده از اسپلیت باراندمان بالا به‌جای کولرهای قدیمی، استفاده حداکثری از روشنایی روز، استفاده از سنسورهای حرکتی در راهروها و پله‌ها و تنظیمات صرفه‌جویی انرژی در رایانه‌ها، پرینترها و ... می‌تواند نقش بسزایی در کاهش مصرف برق در ادارات، بانک‌ها و ساختمان‌های دولتی داشته باشد.

استاندار مازندران تصریح کرد: بهتر است نکات مدیریت مصرف به‌ویژه خاموش کردن مصارف برق قبل از خروج از محل کار به‌صورت دستورالعمل ساده بر روی دیوار و درب‌های خروجی نصب شود.


ادارات مازندران مدیریت مصرف برق را سرلوحه قرار دهند
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز14152
مجموع43759458

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری